لنز عسلی زیتونی ❤️ تیره و روشن - دور دار ( دور مشکی ) و بدون دور

در حال نمایش 8 نتیجه

900.000 تومان1.000.000 تومان

Euphoria emma

لنز سبز عسلی دور محو

400.000 تومان900.000 تومان

Unique Linaria

لنز عسلی زیتونی دور دار

750.000 تومان800.000 تومان

Selena chimera

لنز عسلی زیتونی دور دار

1.300.000 تومان1.400.000 تومان

Sheihk Beauty ring hazel

لنز عسلی زیتونی ته مایه طوسی دور دار

900.000 تومان

Clear Vision pure hazel

لنز عسلی زیتونی (نمره مثبت)

1.400.000 تومان

Dahab Gold lumirere brown

لنز عسلی زیتونی بدون دور

600.000 تومان650.000 تومان

Lolita emerald

لنز عسلی زیتونی دور محو

700.000 تومان750.000 تومان

Freshtone ivory

لنز عسلی زیتونی بدون دور

لنز عسلی زیتونی

لنز عسلی زیتونی را می توانید در زیر مجموعه ی لنز عسلی مشاهده و اقدام به خرید کنید. این لنز با ترکیب دو رنگ عسلی و زیتونی ساخته شده است.

این لنز دارای مدل های روشن، تیره، دور دار و بدون دور است. اما به طور کلی این لنز بیشتر برای افراد با پوست های تیره و زیتونی مناسب است.

برند دهب، فرشتن و لومیتا دارای این ترکیب رنگی و این نوع لنز می باشد. مدل لومیر بروان از برند دهب به رنگ لنز عسلی زیتونی روشن بدون دور است. اسن لنزدارای انواع مدل های روزانه و سالانه میباشد.

لنزهای روزانه برای یکبار مصرف در روز و لنزهای سالانه برای 12 ماه استفاده مناسب است. این لنز دارای قطر 14.8 میلیمتر با منحنی پایه 8.8 میباشد.

این لنز رنگی دارای رنگدانه های بسیار قوی است که میتواند تیره ترین چشم ها را نیز به راحتی به رنگ عسلی زیتونی تغییر دهد.

اما اگر از لنز رنگی فرشتن به دنبال این نوع لنز هستید؛ مدل ایوری به رنگ عسلی زیتونی است. این مدل لنز عسلی زیتونی تیره بدون دور است.

این مدل از لنز رنگی عسلی زیتونی دارای قطر 14.5 با منحنی پایه 8.6 میلیمتر است. این لنز فصلی است و برای افراد با چشمان حساس مناسب است.

لنز رنگی لولیتا امرالد نیز یک لنز عسلی زیتونی دور محو است. لنزهای دور محو به علت زیباتر کردن چشم ها و در عین حال حفظ حالت طبیعی چشم ها بسیار پرطرفدار میباشند.

این برند دارای دو نوع لنز فصلی و سالانه می باشدکه می توانید با توجه به نیازتان یکی از مدل های آن را تهیه کنید.

برای مشاهده ی انواع مدل های دیگر این لنز مانند لنز عسلی زیتونی روشن دور دار (دور مشکی) و لنز عسلی زیتونی تیره دور دار (دور مشکی) می توانید به صفحه ی محصول این لنز مراجعه کنید.

خرید لنز عسلی زیتونی

برای خرید لنز عسلی زیتونی انواع دیگر لنزها مانند لنز عسلی خاکی، لنز عسلی کارملی و لنز عسلی طوسی می توانید به سایت لنزرنگی مراجعه کنید.

سایت لنزرنگی را به عنوان یک مرجع تخصصی فروش لنز به خاطر بسپرید. در این سایت می توانید انواع مدل های لنز رنگی و لنز طبی رنگی را مشاهده کنید.

اگر دچار نزدیک بینی و دور بینی هستید و قصد دارید رنگ چشمتان را تغییر دهید، باید از لنزهای رنگی نمره دار، رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.

نمره ی لنزها در برندهای مختلف متفاوت می باشد. اما به طور کلی از شماره ی 0.5 تا 10 را می توانید، در برندای مختلف پیدا کنید.

با توجه به شماره ی چشمتان باید اقدام به خرید لنز طبی کنید. اگر لنزی که تهیه می کنید، فصلی و یا سالانه می باشد، باید مایع لنز و جالنزی نیز برای مراقبت از لنز خود تهیه کنید.

محلول لنزها دارای انواع بسیار مختلفی با قدرت های پاک کنندگی بسیار متنوع می باشد. همچنین دارای حجم های مختلف نیز است.

توجه داشته باشید تمامی محلول لنز عسلی زیتونی را باید تا سه ماه پس از باز شدن درب آن مصرف کنید. در صورت باقی ماندن محتوای آن، مابقی محلول را دور بیندازید.

می توانید انواع محلول لنزها را در قسمت لوازم جانبی مشاهده کنید و اقدام به خرید کنید.

علاوه بر مدل هایی که در بالا ذکر شد می توانید لنز عسلی سبز، لنز عسلی نارنجی و لنز فندقی را نیز از این سایت تهیه کنید.

ارسال لنزهای خریداری شده درتهران رایگان است. همچنین این دسته از مشتریان می توانند پس از دریفت کالا اقدام به پرداخت وجه کالای خود کنند.

در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید به صورت رایگان از مشاوره ی کارشناسان استفاده کنید.

قیمت لنز عسلی زیتونی

قیمت لنز عسلی زیتون با توجه به کیفیت و پوشش رنگ در برندهای مختلف متفاوت است. همانطورکه مشاهده کردید، برندهای زیادی در ایران دارای این رنگ لنز می باشند.

می توانید باتوجه به نیازتان ونوع مصرفتان لنز مناسب را را پیدا کرده و اقدام به خرید کنید. راحتی لنز در چشم بسیار با اهمیت است.

 لنز نیاید در استفاده ی طولانی مدت باعث خستگی و سوزش در چشم کند.  نمی گوییم لنزهایی که گران قیمت تر می باشند دارای کیفیت بالاتری هستد، اما برند در کیفیت و راحتی لنز بسیار موثر است.

تفاوت قیمت در مورد انواع لنزهای رنگی و لنزهای رنگی نمره دار کاملا مشهود است. به طور کلی لنزهای طبی رنگی نسبت به لنزهای زنگی گرانتر می باشد.

همچنین برای خرید انواع لنزهای رنگی به مراکر تخصصی فروش لنز مراجعه کنید. این فروشگاه ها اطلاعات صحیحی در مورد نحوه ی استفاده از لنزهای تماسی در اختیار شما قرار خواهند داد.

در خرید لنز عسلی زیتونی به نام و نشان لنز و گواهی سلامت آن دقت کنید. لنزهای رنگی در تماس مستقیم با چشم هستند و استفاده ی نمونه های بدون کیفیت باعث وارد شدن صدمات جبران ناپذیری به چشمان شما خواهد شد.

نکات آرایش حرفه ای  

برای یک آرایش زیبا و دلنشین رعایت نکات زیر ضروری است:

 • آرایش چشم ها یکی از حساس ترین و مهم ترین قسمت آرایش است.
 • معمولا در اطراف چشم هاله هایی از سیاهی دیده می شود. برای پوشاندن سیاهی اطراف چشمتان می توانید از کانسیلر استفاده کنید.
 • اگر دوست دارید چشم هایتان درشت تر به نظر برسد، بالای خط مژه پلک بالا یک خط چشم مشکی بکشید.
 • اگر چشمان خیلی ریزی دارید پس از کشیدن خط چشم، آن را با کمک یک برس کمی پخش کنید.
 • اگر دوست دارید چشمانتان را کشیده تر نشان دهید، قسمت ابتدایی خط چشمتان را باریک و قسمت انتهایی آن را پهن تر بکشید.
 • کشیدن خط چشم در پلک پایین زیاد جالب نیست. اگر دوست دارید، قسمت پایین چشم را نیز خط چشم بکشید، بهتر است با یک مداد رنگی استفاده کنید.
 • کشیدن سایه نیز اگر به صورت اصولی انجام شود باعث زیبایی بیشتر چشم ها خواهد شد.
 • سایه های دودی، قهوه ای و طلایی برای این نوع لنز کاملا مناسب است.
 • استفاده از سایه های شاین مانند طلایی نیز باعث زیباتر شدن چهره خواهد شد.
 • اگر در قسمت چشم ها آرایش کمی استفاده کرده اید، می توانید برای رژ لب از رنگ های پررنگ تر استفاده کنید.
 • کشیدن رژ گونه نیز در باز تر دیده شدن چهره و زیبایی چهره کاملا موثر است.
blank