لنز رنگی ایفوریا ❤️ تست ( تصویر و کلیپ ) و خرید تمامی رنگها

نمایش 1–12 از 15 نتیجه

480.000 تومان

Euphoria zeus

لنز طوسی کهکشانی دور دار

480.000 تومان

Euphoria hazel

لنز عسلی طوسی دور دار

480.000 تومان

Euphoria nill

لنز آبی مرکز عسلی

480.000 تومان

Euphoria montana

لنز طوسی عسلی دور دار

480.000 تومان

Euphoria gray

لنز طوسی سبز دور دار

480.000 تومان

Euphoria foresta

لنز سبز عسلی دور دار

480.000 تومان

Euphoria phuket

لنز سبز عسلی دور طوسی

480.000 تومان

Euphoria smoky

لنز طوسی آبی روشن دور دار

480.000 تومان

Euphoria efsane

لنز طوسی عسلی

480.000 تومان

Euphoria brown

لنز عسلی دور دار

900.000 تومان1.000.000 تومان

Euphoria amelia

لنز طوسی با رگه سبز و مرکز عسلی

900.000 تومان1.100.000 تومان

Euphoria larisa

لنز عسلی روشن دور دار

لنز رنگی ایفوریالنز رنگی ایفوریا یک لنز رنگی برای تمام فصول است. آیا تا به حال آرزو کرده اید که کاش چشم هایتان رنگ دیگری بود؟ امروز میتوانید به راحتی با خرید لنز چشم آرزوی خود را محقق کنید.

همان طور که روزی سفر به فضا، درمان برخی بیماری ها و … جز محالات و آرزوهای دست نیافتنی به حساب می آمد، تغییر رنگ چشم نیز جز موارد دور از ذهن به شما می آمد.

اما گذشت زمان و پیشرفت علم و تکنولوژی چیزهای دیگری را رقم زدند و خیلی از آرزوهایی که محال و حتی خارج از تصور افراد بودند محقق شدند.

تغییر رنگ چشم با کمک لنزهای رنگی نیز یکی از همین آرزوها است.

تنوع در برند لنز رنگی بسیار زیاد است. به علت استقبال زیادی که از این محصول صورت گرفت و به طبع سودآور شناخته شدن آن کمپانی های زیادی تصمیم به تولید لنزهای تماسی رنگی گرفتند.

اما کیفیت لنز رنگی در راحتی و هم در تغییر رنگ چشم بسیار اهمیت دارد. در این مقاله می خواهیم شما را با یکی از جدیدترین و باکیفیت ترین برندهای لنز رنگی به ایفوریا آشنا کنیم.

خرید لنز رنگی ایفوریا

لنز رنگی ایفوریا را می توانید در 5 رنگ زیبا و جذاب از سایت لنزرنگی تهیه کنید. خیلی از افراد نمی دانند که خرید لنز رنگی دارای اصول و قواعد خاصی هستند و خرید آن ها باید از مراکز خاصی صورت بگیرد. آن ها فکر می کنند این وسیله جز لوازم آرایشی محسوب شده و برای خریدش به فروشگاه های لوازم آرایشی بهداشتی مراجعه می کنند.

اما لنز رنگی نیز درست مانند لنز طبی در زمره ی لوازم و تجهیزات پزشکی قرار دارد و از این بابت هیچ تفاوتی ندارد. همان طور که می دانید برای خرید محصولات پزشکی نیاز به نسخه و تجویز پزشک دارید و بدون آن نمی توانید داروی مورد نظر خود را تهیه کنید، داستان لنزهای تماسی نیز به همین صورت است.

برای خرید لنزهای تماسی علاوه بر دانستن نمره ی چشم باید انحنای و قطر چشمتان را نیز بدانید. هیچ فردی این مشخصات را نمی داند مگر این به چشم پزشکی مراجعه کند.

لنز رنگی ایفوریا برای افراد با انحنای چشم 8.6 میلیمتر و قطر چشم 14.00 میلیمتر مناسب است. اگر چشمانی نزدیک بین دارید می توانید آن را به صورت نمره دار هم انتخاب کنید.

لنز طبی رنگی ایفوریا را از نمره ی منفی نیم تا منفی ده موجود است. طیف گسترده ی نمره های این برند باعث شده افراد بیشتری بتوانند فرصت داشتن چشم های رنگی را داشته باشند.

رنگبندی لنز ایفوریا

لنز ایفوریا دارای پنج رنگ کاربردی و جذاب می باشد. کاتالوگ این برند گرچه از تنوع بسیار بالایی برخوردار نیست اما ترکیب رنگ هایی را انتخاب کرده است که سلایق زیادی را تحت پوشش قرار داده است. این مدل ها جز پرطرفدارترین و کاربردی ترین رنگ ها هستند. پیر و جوان می توانند از این رنگ ها استفاده کنند و زیبایی چشم هایشان را چند برابر کنند.

• مدل آملیا

بی شک یکی زیباترین مدل های لنز رنگی را می توان لنز طوسی دانست. فرقی نمی کند که رنگ پوستتان روشن است یا تیره، دوست دارید آرایش کنید یا نه، می توانید این لنز زیبایی را استفاده کنید و زیبایی چهره تان را بیشتر کنید.

مدل آملیا متفاوت از لنزهای طوسی رنگ دیگر برندها می باشد. این مدل یک لنز طوسی سبز عسلی است. مرکز این لنز عسلی رنگ است که بارگه های سبز رنگ مزین شده است. بی شک زیبایی بی نظیر چشم هایتان پس از استفاده از این لنز بی مانند خواهد بود.

• مدل لاریسا

مدل لنز رنگی ایفوریا لاریسا یک لنز عسلی روشن دوردار است. لنز عسلی از جمله رنگ هایی است که در ایران بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ پوست گندمی و سبزه ی ایرانیان باعث می شود که که این لنز خیلی به چهره ی افراد بیاید.

این مدل یک لنز دور مشکی نیز است که باعث می شود رنگ عسلی بیشتر به چشم بیاید. توجه داشته باشید که لنزهای دوردار کمی چشم را درشت تر نشان می دهند که می تواند باعث زیبایی بیشتر چشم شود.

• مدل آیهان

سومین مدل لنز طبی رنگی ایفوریا که معرف حضورتان می شود مدل آیهان است. این مدل نیز یک لنز طوسی روشن دوردار است. اگر دوست دارید یک مدل ساده از لنز طوسی را داشته باشید این می تواند گزینه ی مناسبی باشد.

تغییر رنگ چشم توسط این لنز چشم بسیار محسوس و زیبا خواهد بود. دور رنگ مشکی این لنزبسیار محو است که در عین حال خیلی به چشم نمی آید اما باعث متفاوت تر شدن حالت چشم می شود.

• مدل کارولینا

اگر دوست دارید چهره ای متفاوت و جذاب تر از همیشه داشته باشید برای خرید این مدل از لنز چشم ایفوریا درنگ نکنید. این لنز آبی سرمه ای دور محو است. هرچه از زیبایی رنگ این مدل بگوییم کم است. کافی است یکبار آن را امتحان کنید. دیگر هیچ وقت دوست نخواهید داشت از مدل دیگری استفاده کنید.

• مدل اما

لنز سبز عسلی دور محو رنگ کاتالوگی این مدل است. این مدل ترکیبی نیز مناسب کسانی است که لنز سبز تنها و یا لنز عسلی تنها را دوست ندارند. اگر بخواهید بیشتر این با ترکیب رنگ این مدل آشنا شوید این مدل دارای ته زمینه ای سبز رنگ است که که با رگه های عسلی مزین شده است. درخشش این مدل به روی چشم نیز خیره کننده است.

می توانید برای قرارهای دوستانه و حتی مهمانی های شبانه از این مدل استفاده کنید و زیباییچشم هایتان را به رخ همه بکشید.

قیمت لنز ایفوریا

لنز رنگی ایفوریا یک لنز سالانه است. با توجه به این موضوع قیمت آن شاید نسبت لنز فصلی و روزانه بیشتر به نظر برسد؛ اما در مجموع دارای قیمت بسیار مناسبی است.

این لنز از لحاظ راحتی بسیار خوب عمل می کند. زمانی که در چشم است به هیچ عنوان احساس نمی شود و منجر به خشکی چشم نمی شود. طراحی لبه های آن به گونه ای است که کاملا به روی چشم فیت می شود و هیچ حس ناراحتی در چشم ایجاد نمی کند. تغییر رنگ آن نیز به روی چشم بسیار طبیعی و زیبا است. به همین دلایل و در مقایسه با دیگر برندها می توان گفت قیمت آن فوق العاده می باشد.

این لنز رنگی سالانه را باید با محلول لنز تهیه کنید. محلول لنز مخصوص لنزهای نرم برای آن مناسب است. اگر بتوانید به رعایت اصول و قوانین استفاده از لنز پایبند باشید می توانید مطمئن باشید که تا یکسال آینده می توانید از آن استفاده کنید و چشمانی رنگی و زیبا داشته باشید.

اگر بخواهید این لنز را به صورت نمره دار تهیه کنید کمی افزایش قیمت خواهد داشت. برای چک کردن قیمت نهایی آن می توانید، نمره ی چشمتان را وانتخاب کنید تا قیمت برایتان نمایش داده شود.

برای خرید مطمئن و راحت به لنز رنگی تنها نمایندگی رسمی فروش لنز رنگی در تهران مراجعه کنید. نمایندگی لنز رنگی از معتبرترین فروشگاه های برای تهیه لنز است. علاوه بر اینکه می توانید محصول مورد نظرتان را با قیمت مناسب تهیه کنید، می توانید از اصالت کالای خریداری شده ی خود نیز مطمئن باشید.

همچنین محصولات جانبی مورد نظر متناسب با محصول را نیز راحت تر می توانید پیدا کنید. از مشاوره های حرفه ای کارشناسان نیز بهره مند خواهید شد.

blank