لنز رنگی کلیر ویژن ❤️ تست ( تصویر و کلیپ ) و خرید تمامی رنگها

نمایش 1–12 از 51 نتیجه

550.000 تومان

Clear Vision pearl

لنز طوسی ته مایه سبز

550.000 تومان

Clear Vision moon

لنز طوسی مرکز عسلی

550.000 تومان

Clear Vision smoky

لنز طوسی سبز دور دار

550.000 تومان

Clear Vision star

لنز طوسی مرکز عسلی

550.000 تومان

Clear Vision lazord

لنز طوسی سبز بدون دور

900.000 تومان

Clear Vision pure hazel

لنز عسلی زیتونی (نمره مثبت)

900.000 تومان

Clear Vision gray

لنز طوسی دور دار (نمره مثبت)

650.000 تومان750.000 تومان

Clear Vision YH306

لنز عسلی دور دار

650.000 تومان750.000 تومان

Clear Vision YH305

لنز طوسی مرکز عسلی دور مشکی

650.000 تومان750.000 تومان

Clear Vision YH304

لنز عسلی دور دار

650.000 تومان750.000 تومان

Clear Vision YH303

لنز سبز مرکز عسلی دور دار

650.000 تومان750.000 تومان

Clear Vision YH302

لنز طوسی سبز عسلی دور دار

لنز رنگی کلیر ویژن

لنز رنگی کلیر ویژن کاملا مناسب برای افرادی است که دچارخشکی چشم می باشند. این لنز رنگی با بهره گیری از ماده ی جدید ساخته شده است که نفوذ اکسیژن را تا حد قابل توجهی افزایش داده است.

این لنزها بسیار نسبت به اکسیژن نفوذ پذیر هستند و در تمام طول روز کاملا چشم ها را هیدراته نگه می دارند.

استفاده از تکنولوژی FUSION در ساخت این لنز از ایجاد اصطحکاک با چشم جلوگیری می کند و آب زیادی را در خود نگه می دارد. به همین دلیل در مدت زمان استفاده از این لنز احساس خشکی در چشم نخواهید کرد.

لنز رنگی کلیر ویژن در کره ی جنوبی تولید می شود و در بسیاری از کشورهای اوروپایی و آسیایی برای فروش عرضه می شود.

این لنز رنگی سالانه برای استفاده های طولانی مدت کاملا مناسب است و می تواند همانند اسمش دیدی بسیار واضح و شفاف برایتان به ارمغان بیاورد.

این لنزها دارای قطر 14.2 میلیمتر و انحنای پایه ی 8.6 میلیمتر است که کاملا مطابق با استاندارهای جهانی تولید لنزهای تماسی است.

این لنزها دارای کیفیت بسیاربالایی می باشد و از راحتی زیادی برخوردار است. راحتی استفاده ی لنز موضوع بسیار مهمی است که پس از استفاده از لنز متوجهآن خواهید شد.

لنزهایی راحت هستند که در طول استفاده چشم را تحریک نکنند و باعث خشکی چشم نشوند. در لنزهای رنگی کلیر ویژن واقعا این موضوع رعایت شده است.

این لنز رنگی دارای لنزهای رنگی زیبا با پوشش فوق العاده ای نیز است. به طوری که افرادی که چشمان تیره نیز دارند می توانند بدون هیچ نگرانی از این لنزهای رنگی استفاده کنند.

با استفاده از لنزهای رنگی کلیر ویژن می توانید رنگ چشم خود را تقویت کنید و یا کاملا رنگ آن را تغییر دهید.

خرید لنز رنگی کلیر ویژن

افراد بنا به دلایل زیادی از لنزهای تماسی استفاده می کنند. اصلاح دید یکی از اصلی ترین دلایلی است که افراد لنزهای تماسی را انتخاب می کنند.

این لنزها جایگزینی بسیار راحت و بدون دردسر به جای عینک های طبی می باشند. به مرور زمان با تولید لنزهای رنگی و سپس لنزهای طبی رنگی افراد بیشتر برای مقاصد زیبایی از این لنزها استفاده می کنند.

قبل از خرید لنز رنگی کلیر ویژن حتما از یک اپتومتریست بخواهید چشم هایتان را به طور کامل معاینه کند. همچنین شرح کاملی از وضعیت خود به او بدهید.

داشتن برخی از بیماری های زمینه ای مانند دیابت، حاملگی و .. استفاده از لنزهای تماسی را با محدودیت روبه رو می کند.

در صورت اطمینان از این که استفاده از لنزهای تماسی خطری برایتان به دنبال نخواهد داشت و سایز این لنز رنگی با سایزچشمتان همخوانی دارد، می توانید این لنز تماسی را تهیه کنید.

برای خرید لنز رنگی کلیرویژن نیازی نیست به فروشگاه خاصی مراجعه کنید. بلکه می توانید از طریق تلفن همراهتان به راحتی این محصول را از وب سایت لنز رنگی سفارش دهید و در مزل تحویل بگیرید.

لنزهای طبی رنگی کلیرویژن با قدر تصحیحی منفی 0.5 تا منفی 6 موجود است. شماره ی منفی نشان دهنده ی مناسب بودن این لنز برای افرادی که دچار نزدیک بینی هستند می باشد.

افرادی که دور بین هستند با لنزهایی که شماره مثبت را پوشش می دهند استفاده کنند. لنز رنگی ادور یکی از لنزهایی است که دارای لنزهای رنگی مثبت نیز است.

لنزهای طبی رنگی معمولا می توانند آستیگمات های بسیار کم را نیز پوشش دهند. اما اگر دارای مشکلات آستیگماتی جدی هستید، باید از لنز توریک استفاده کنید.

لنزهای توریک نیز دارای مدل های رنگی هستند که متاسفانه در حال حاضر در ایران موجود نمی باشد.

قیمت لنز رنگی کلیر ویژن

اگر بخواهیم قیمت لنز رنگی کلیر ویژن را با دیگر لنزهای سالانه مقایسه کنید، می بینید این لنز دارای قیمت بسیار مناسبی است.

قیمت مناسب این لنز نقض کننده کیفیت آن نمی باشد. همانطور که گفته شد این لنز علاوه بر هیدراته نگه داشتن چشم در حین مصرف اکسیژن رسانی بسیار بالایی نیز به چشم دارد.

لنزهای این برند جز لنزهای بسیار با کیفیت قرار دارد که می تواند کاملا چشمانی سالم و زیبا را با آن ها داشته باشید.

همان قدر که زیبایی چشم ها در خرید لنز اهمیت دارد، سلامت چشم ها نیز مهم است. لنزهای رنگی یک نوع سافت لنز می باشد که بروی چشم قرار می گیرد.

پس حتما باید هنگام خرید توجه داشته باشید که آن لنز استاندارد و مجوزهای بهداشتی داشته باشد. یکی از راهکارهایی که از خرید لنزهای رنگی تقلبی جلوگیری می کند، مراجعه به نمایندگی های لنز رنگی است.

خرید لنز رنگی از فروشگاه های غیر مرتبط و آرایشگاه ها به هیچ عنوان تایید شده نیست و می تواند خطراتی برای چشمانتان به دنبال داشته باشد.

رنگبندی لنز رنگی کلیر ویژن به چه صورت است؟

لنز رنگی کلیر ویژن از تنوع بسیار بالایی برخوردار است. این لنزهای رنگی در مدل های دور دار، بدون دور و دور دار با مرکزیت عسلی می باشند.

برخی از محبوب ترین و پرفروش ترین مدل های این لنز رنگی به شرح زیر است:

  • G0824: این مدل یک لنز طوسی یخی دور دار (دور مشکی) است. اگر دارای پوست سرد هسید استفاده از این مدل لنز رنگی می تواند زیبایی فوق العاده ای به چهره تان بدهد.
  • G0823: این مدل یک لنز سبز یخی دور دار (دور مشکی) است. این لنز یکی از لنزهای رنگی بسیار پر طرفدار و مناسب برای افراد با پوست های گرم است.
  • G0824: این کد رنگی معرف یک لنز عسلی یخی دور دار (دور مشکی) است. این لنز دارای ترکیب رنگی منحصر به فرد که مخصوص برند کلیر ویژن است، می باشد.
  • U581: این لنز طوسی سبز و بدون دور است. ترکب طوسی و سبز این لنز را مناسب برای تمامی مدل های رنگی پوست کرده است.
  • U592: این کد یک لنز طوسی بژ بدون دور است. این ترکیب رنگی بروی چشم جلوه ای بسیار تماشایی دارد. این لنز یک گزینه ی مناسب برای افراد با پوست های روشن است.
  • U593: این لنز یک لنر رنگی بسیار پرفروش و لنز طوسی روشن است. لنزهای طوسی جز محبوب ترین کدهای رنگی است.
  • U594: این لنز مناسب برای رنگ پوست افراد آسیایی است و چهره ی این افراد را زیباتر می کند. این کد یک لنز عسلی کاراملی بدون دور است.

این برند دارای سری کدهای دیگر با نام های D، LB، YH، XKU و CM است.

blank