لنز رنگی نچرال ❤️ تست ( تصویر و کلیپ ) و خرید تمامی رنگها

نمایش 1–12 از 14 نتیجه

640.000 تومان

Naturèl quartzo

لنز طوسی سبز دور دار

640.000 تومان

Naturèl La mocha

لنز عسلی دور دار

640.000 تومان

Naturèl La loliet

لنز طوسی عسلی بدون دور

640.000 تومان

Naturèl La hazel

لنز عسلی سبز دور دار

640.000 تومان

Naturèl La green

لنز سبز دور دار

640.000 تومان

Naturèl La agite

لنز طوسی سبز مرکز عسلی دور دار

640.000 تومان

Naturèl La gray

لنز طوسی سبز دور دار

640.000 تومان

Naturèl Core zircon

لنز طوسی سبز بدون دور

640.000 تومان

Naturèl Core marron

لنز عسلی روشن بدون دور

640.000 تومان

Naturèl Core jade

لنز سبز روشن بدون دور

640.000 تومان

Naturèl Core ivory

لنز طوسی سبز بدون دور

640.000 تومان

Naturèl Core hazel

لنز عسلی بدون دور

لنز رنگی نچرال

برای داشتن چشمان رنگی طبیعی، لنز رنگی نچرال یکی از گزینه های پیش روی شما است. در این مطلب با ویژگی های این لنز رنگی بیشتر آشنا خواهید شد.

لنزهای رنگی نچرال توسط کمپانی بیوتی ویژن در کره طراحی شده است. کمپانی بیوتی ویژن یک کمپانی بسار بزرگ و صاحب تجربه در زمینه ی تولید لنزهای تماسی می باشد.

این کمپانی تولید کننده چند برند از برندهای بسیار مشهور لنز رنگی در جهان می باشد. لنز رنگی نچرال یکی از محصولات فوق العاده ی کمپانی بیوتی ویژن می باشد.

لنز رنگی نچرال از سری لنزهای رنگی سالانه است که در دو سری کر و لیمیت تولید می شود. این لنز زیبایی مانند دیگر لنزهای تماسی جز لنزهای نرم قرار دارد.

این لنز یک صفحه ی پلاستیکی بسیار نازک و سبک است که به روی عنبیه قرار می گیرد و با توجه رنگی که دارد، رنگ چشم را تغییر می دهد.

این صفحه ی پلاستیکی یک صفحه ی معمولی نیست. بلکه دارای ویژگی های به خصوصی است که سلامت چشم را به خطر نیندازد.

اول از همه این صفحه با استفاده یک ماده ی به خصوص ساخته می شود. این ماده که نوعی ماده ی پلیمری است می تواند اکسیژن چشم را تامین کند.

مهمترین پیشرفت علم در تولید لنزهای تماسی همین تکنولوژی عبور اکسیژن از لنزهای تماسی است. لنزهایی که در ابتدا تولید می شدند لنزهایی شیشه ای بودند که به هیچ عنوان قابلیت عبور اکسیژن را نداشتند. به همین دلیل نمی شد برای مدت زمان طولانی ازآن استفاده کرد.

اما با پیشرفت علم و استفاده از این مواد جدید می توان بدون نگرانی آسیب به سلول های چشم در اثر نرسیدن اکسیژن به آن برای مدت زمان طولانی از لنز رنگی نچرال استفاده کرد.

خرید لنز رنگی نچرال

با خرید لنز رنگی نچرال دچار خشکی چشم نخواهید شد. دومین مزیتی که میتوان در رابطه با این لنز تماسی عنوان کرد ساختار بسیار نرم و آب دوست این لنز است.

این لنز دارای محتوای آب 38 درصد است. این محتوای آب به همراه فناوری هایدروژل به کار رفته باعث میشود که لنز در زمانی که در چشم است خودش را کاملا  مرطوب نگه دارد، بدین ترتیب نیازی به جذب رطوبت چشم نخواهد داشت.

لنز رنگی نچرال از تنوع رنگی بی نظیری نیز برخوردار است. دارای رنگ های اصلی و ترکیبی با رنگ عسلی توانسته است یک مجوعه کامل و بی نظیر را شکل دهد.

لنزهای رنگی نچرال دارای قطر 14.2 میلیمتر با انحنای پایه ی 8.6 میلیمتر است. این لنز کاملا مطابق با سایز یک عنبیه استاندارد ساخته شده است و می تواند پوشش کاملی بروی آن داشته باشد.

لنزهای رنگی که برای تولید و عرضه نیاز به تاییدیه سازمان های بهداشتی مانند سازمان غذا و دارو آمریکا را دارند. این لنز نیز دارای تاییدیه FDA است و میتوانید با اطمینان از سلامت چشمهایتان از آن استفاده کنید.

لنزهای رنگی به گونه ای طراحی و آماده میشوند که قسمت رنگی آن در بین لایه ای نازک قرار می گیرد تا در تماس مستقیم با چشم نباشد و چشم ها را تحریک نکند.

لنز رنگی نچرال می تواند مشکلات انکساری چشم را نیز برطرف کند. اگر دچار نزدیک بینی هستید می توانید از لنز طبی رنگی نچرال استفاده کنید تا دیدی واضح و شفاف داشته باشید.

استفاده از لنز رنگی همراه با عینک می تواند خوشایند نباشد، به همین دلیل محققین لنزهایی را آماده کرده اند تا ضمن تغییر رنگ چشم نشکلات بینایی را نیز برطرف کند.

به این نوع لنزها لنزهای طبی رنگی گفته می شود که برند نچرال نیز دارای این مدل لنز با وضوح تصویر بالا میباشد.

قیمت لنز رنگی نچرال

لنز رنگی نچرال یک روش موقت برای تغییر رنگ چشم است. این لنز و مجموعه ی کامل رنگ بندیش را می توانید در سایت لنزرنگی مشاهده کنید.

قیمت لنز رنگی نچرال نسبت به دیگر روش هایی که برای تغییر رنگ چشم ها استفاده می شود مانند عمل جراحی بسیار مناسب تر است.

همچنین خطرات و عوارض ناشی از عمل های جراحی را نیز به دنبال ندارد. اگر به طرز صحیح از لنز خود مراقبت کنید می توانید تا 12 ماه از لنز رنگی نچرال استفاده کنید.

این لنز با پوشش رنگ بسیار طبیعی که بروی چشم ایجاد می کند می تواند باعث زیبایی بیشتر چهره شما شود. تنها کافی است در طول استفاده مرتبا لنزهای خود را پس از هربار استفاده با محلول لنز بشورید.

این لنزها را نباید به طور دائم در چشم خود نگه دارید، بلکه باید پس از 6 الی 8 ساعت استفاده لنز را از چشم خود خارج کنید.

همچنین حتما باید شب قبل از خواب لنز را از چشم خارج کنید و در جالنزی قرار دهید. خوابیدن با لنز حتی برای یک تایم کوتاه بسیار اشتباه است.

حتما قبل از استفاده از لنزها دست هایتان را با آب و صابون بشورید. سپس با یک حوله ی تمیز که بهتر است نخی باشد دست هایتان را خشک کنید.

رنگ بندی لنز رنگی نچرال به چه صورت است؟

کاتالوگ این لنز رنگی بسیار طبیعی به شرح زیر است:

 • کر ایوری: این یک لنز طوسی سبز بدون دور است. استفاده از این لنز برای داشتن نگاهی طبیعی مناسب است.
 • کر بلو: این مدل از لنز رنگی نچرال یک لنز آبی سبز بدون دور است. با استفاده از این لنز به راحتی می توان افراد را تحت تاثیر قرار داد.
 • کر جید: یک لنز سبز روشن بدون دور است این لنز برای داشتن نگاهی دلفریب مناسب است.
 • کر زیرکن: این لنز یک لنز طوسی سبز برای افراد خاص است.
 • کر گرین: کر گرین لنز سبز بدون دور است. این لنز برای زیبایی بیشتر چشم ها بسیار موثر است.
 • کر مارون: این لنز یک لنز عسلی روشن بدون دور و کاملا مناسب برای محیط های رسمی است.
 • کر هازل: این لنز عسلی بدون دور برای افراد با چشمان تیره است.
 • لا اگیت: لنز طوسی سبز با مرکزیت عسلی دور دار برای داشتن نگاهی خیره کننده استفاده می شود.
 • لا گری: لنز طوسی سبز دور دار برای عمق دادن به نگاه مناسب است.
 • لا گرین: لنز سبز دور دار مناسب برای بانوان جوان برای داشتن چشمانی فوق العاده زیبا است.
 • لا لولیت: لنز طوسی عسلی بدون دور و برای چشمان روشن مناسب است.
 • لا هازل: لنز عسلی سبز دور دار برای افرادی که دوست دارند متفاوت باشند.
blank