لنز رنگی مارشال پرتی آیز ❤️ مشاهده و خرید تمامی رنگها

در حال نمایش 8 نتیجه

790.000 تومان830.000 تومان

Marshal green 3tone

لنز سبز عسلی دور مشکی

790.000 تومان830.000 تومان

Marshal green 1tone

لنز سبز بدون دور

790.000 تومان830.000 تومان

Marshal gray 3tone

لنز طوسی عسلی دور مشکی

790.000 تومان830.000 تومان

Marshal gray 1tone

لنز طوسی بدون دور

790.000 تومان830.000 تومان

Marshal brown 3tone

لنز عسلی دور مشکی

790.000 تومان830.000 تومان

Marshal brown 1tone

لنز عسلی بدون دور

790.000 تومان830.000 تومان

Marshal blue 3tone

لنز آبی عسلی دور مشکی

790.000 تومان830.000 تومان

Marshal blue 1tone

لنز آبی بدون دور

لنز رنگی مارشال

لنز رنگی مارشال پرتی آیز یک لنز رنگی سالانه است که توسط کمپانی پرتی آیز ایتالیا تولید می شود. این لنز توسط برترین متخصصین چشمی طراحی و تولید شده است.

این لنز رنگی می تواند علاوه بر تغییر رنگ چشم به صورت کاملا طبیعی حس راحتی را در شما ایجاد کند. این لنز به هیچ عنوان باعث خستگی و تحریک پذیری چشم نمی شود.

این لنز با استفاده از فناوری هایدروژل ساخته شده است که دارای پیوندهای قوی از مولکول های آب دوست می باشد.

این لنز با محتوای آب 38 درصدش، در مدت زمانی که در چشم قرار دارد می تواند رطوبت خود را حفظ کند و نیازی به جذب آب چشم نداردو بدین ترتیب باعث خشکی چشم نمی شود.

لنز رنگی مارشال، لنزی با قطر 14.00 میلیمتر و انحنای پایه ی 8.6 میلیمتر است. این لنز به طور معمول برای افراد با چشمان متوسط و کوچک مناسب است.

لنزهای رنگی مارشال با استفاده از تکنیک به خصوصی ساخته شده است که دارای رنگدانه هایی بسیار متراکم است که می تواند تغییر رنگ بسیاری بروی چشم ایجاد کند.

این لنز برای افراد با چشمان تیره کاملا مناسب است و می تواند کاملا رنگ چشم را به رنگی دیگر تغییر دهد.

لنز رنگی مارشال یک لنز رنگی سالانه با قیمت مناسب است. این لنز را می توانید به صورت نمره دار و بدون نمره از فروشگاه لنزرنگی تهیه کنید.

خرید لنز رنگی مارشال

خرید لنز رنگی مارشال با توجه به رنگ بندی محدودش شما را دچار سردرگمی نخواهد کرد. می توانید برای اینکه راحت تر رنگ دلخواهتان را پیدا کنید از نرم افزار فتوشاپ استفاده کنید.

می توانید رنگهای مختلف را روی چشمتان امتحان کنید تا ببینید کدام رنگ لنز بیشتر به چهره تان خواهد آمد.

می توانید انتخاب رنگ لنز را بر اساس ویژگی های ظاهری تان مانند رنگ پوست و رنگ موتان انتخاب کنید. یا بر اساس نوع آرایشی که انجام می دهید.

یا اگر برای ممهمانی به خصوصی قصد خرید لنز رنگی دارید نیز می توانید انتخاب متفاوتی داشته باشید. لنزهای رنگی مارشال می تواند با تغییررنگ چشم شما حالت عاطفی چهره تان را تغییر دهد. بنابراین در هنگام انتخاب رنگ نهایت دقت را به خرج دهید.

می توانید پس از انتخاب رنگ دلخواه با استفاده از آرایشی مناسب زیبایی چشم ها و لنزهایتان را بیشتر نمایان کنید.

پیشنهاد ما به خریداران لنز رنگی همیشه این است که قبل از خرید لنز رنگی حتما به چشم پزشک مراجعه کنید. چشم پزشک می تواند با انجام معایناتی به خصوص تشخیص دهد که چه لنز ی برایتان مناسب است.

حتی برخی از افراد استفاده از لنزهای تماسی برایشان مناسب نمی باشد که قبل از مراجعه به چشم پزشک از این موضوع اطلاع ندارند.

همچنین اگر قصد خرید لنز طبی رنگی مارشال را دارید حتما باید نسخه ی پزشک داشته باشید که ردر آن شماره ی چشمتان به طور صحیح مشخص  شده باشد.

قیمت لنز رنگی مارشال

قیمت لنز رنگی مارشال نسبت به دیگر لنزهای سالانه بسیار مناسب می باشد که آن را به یک مزیت بسیار عالی در این لنز تبدیل کرده است.

استفاده از لنز رنگی سالانه مارشال یک راه بسیار مطمئن و ارزان برای داشتن چشمانی رنگی برای یکسال است.

راه های دیگری نیز برای تغییر نگ چشم وجود دارد، مانند عمل های جراحی و لیزر که این روش ها علاوه بر گران بودن دارای خطراتی نیز می باشد.

عمل لیزر برای تغییر رنگ چشم مورد تایید ایالت متحوه نمی باشد. اما در برخی از کشورها این عما انجام می شود . فرد باید ریسک خطرات آن را نیز بپذیرد.

عمل های جراحی برای تغییر رنگ چشم روش هایی دائمی است که دیگر راه برگشت ندارد. اما استفاده از لنز رنگی کاملا موقت است و در صورت دوست نداشتن آن رنگ می توان رنگ دیگری را امتحان کرد.

عوارض استفاده از لنزهای تماسی مانند لنز رنگی مارشال بسیار کم است و بیشتر در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی این عوارض رخ می دهند. برخی از عوارض استفاده از لنزها به شرح زیر است:

 • خشکی چشم
 • ایجاد التهاب در چشم
 • ساییدگی قرنیه
 • زخم قرنیه

عوارض استفاده از لنزهای تماسی در تمامی افراد یکسان نیست و بسته به شرایط فیزیکی چشم افراد متفاوت خواهد بود.

اما با رعایت نکات بهداشتی، چکاپ های ماهانه منظم و شست و شوی صحیح لنزها می توان از بروز عارضه های لنزی جلوگیری کرد.

شستن لنزها حتما باید با محلول لنز انجام شود. برخی به جای محلول لنزها از سرم های نکی استفاده می کنند. باید به این دسته افراد بگوییم استفاده از سرم نمکی تاثیری در ضدعفونی کردن لنزها ندارد و باید حتما از محلول لنز استفاده کنند.

رنگبندی لنز رنگی مارشال به چه صورت است؟

لنز رنگی مارشال را درحال حاضر می توانید در 4 رنگ اصلی بلو، بروان، گری و گرین از سایت لنز رنگی تهیه کنید.

این لنزها در دو تن 1 و  3 تولید شده است که تفاوت هایی با هم دارند.

 • بروان تن 1: لنز رنگی مارشال مدل بروان تن 1 یک لنز عسلی بدون دور است. این لنز عسلی تیره می باشد و مناسب برای افراد با چشمان روشن است.
 • بروان تن 3: این لنز عسلی دور مشکی است. این لنز نیز دارای تنالیته ی تیره ای دارد. اگر دارای چشمان قهوه ای هستید استفاده ی این لنز تنها رنگ چشمتان را تقویت می کند و نمی تواند تغییرات رنگ اساسی در چهره تان ایجاد کند.
 • بلو تن 1: این مدل از لنز مارشال لنز آبی و بدون دور است. این لنز آبی برخلاف دیگر لنزهای آبی کاملا جلوه ای طبیعی بروی چشم دارد.
 • بلو تن2: مدل بلو تن 2 یک لنز آبی عسلی دور مشکی است. این لنز نسبت به مدل بلو تن 1 دارای رنگ روشن تری است.
 • گری تن 1: مدل گری در تن 1 یک لنز طوسی بدون دور است. این لنز طوسی متوسط روشن است و یک انتخاب مناسب برای دوستداران این مدل لنز رنگی است.
 • گری تن 3: تن 3 مدل گری یک لنز طوسی عسلی دور مشکی است. این لنز طوسی عسلی روشن کاملا تغییر رنگی نچرال به دنبال دارد.
 • گرین تن 1: این لنز سبز بدون دور است. این لنز سبز دارای رنگ تقریبا تیره ای است و می تواند پوش خوبی برای افراد با چشمان روشت و تیره داشته باشد.
 • گرین تن3: این مدل گرین دارای یک لنز سبز عسلی دور مشکی است.
blank