لنز رنگی لورنس ❤️ تست ( تصویر و کلیپ ) و خرید تمامی رنگها

در حال نمایش 8 نتیجه

1.300.000 تومان1.400.000 تومان

Lorans pale gray

لنز طوسی عسلی متوسط روشن بدون دور

1.300.000 تومان1.400.000 تومان

Lorans kadet pearl

لنز طوسی سبز آبی بدون دور

1.300.000 تومان1.400.000 تومان

Lorans kadet navy

لنز سبز عسلی بدون دور

1.300.000 تومان1.400.000 تومان

Lorans kadet latte

لنز طوسی سبز متوسط روشن بدون دور

1.300.000 تومان1.400.000 تومان

Lorans kadet gray

لنز سبز آبی بدون دور

1.300.000 تومان1.400.000 تومان

Lorans kadet caramel

لنز عسلی کاراملی متوسط روشن بدون دور

1.300.000 تومان1.400.000 تومان

Lorans kadet brown

لنز قهوه ای عسلی دورخط محو

1.300.000 تومان1.400.000 تومان

Lorans kadet blue

لنز آبی ته مایه عسلی بدون دور

لنز رنگی لورنس

استفاده از لنز رنگی لورنس یک راه بسیار مطمئن و ایمن برای داشتن چشمانی رنگی است. این لنز رنگی یک لنز تماسی نرم است که با استفاده از مواد بسیار با کیفیتی ساخته شده است.

در حال حاضر استفاده از لنزهای تماسی در میان زندگی عادی افراد بسیار رایج و متداول شده است. این لنزها یک روش بسیار راحت و موثر برای اصلاح بینایی و زیبایی می باشد.

استفاده از عینک مشکلات و محدودیت های زیادی در زندگی روزمره ایجاد می کند که لنزهای تماسی هیچ کدام از آن ها را ندارد.

لنزهای تماسی به طور معمول در سه گروه لنزهای نرم، سخت و هیبریدی قرار می گیرند. این لنزها هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند.

لنزهای رنگی همگی جز لنزهای نرم می باشند. لنزهای نرم به طور معمول با استفاده از فناوری هایدروژل و سیلیکون هایدروژل ساخته می شوند.

تفاوت این دو فناوری بیشتر در میزان اکسیژن رسانی به چشم می باشد. لنزهایی که با استفاده از فناوری سیلیکون هایدروژل ساخته شده اند نسبت به لنزهای ساخته شده با فناوری هایدروژل اکسیژن رسانی بالاتری دارند.

همچنین لنزهایی که با استفاده از فناوری سیلیکون هایدروژل ساخته شده اند نسبت به لنزهای هایدروژلی کمی سفت تر هستند. البته باز هم بروی چشم بسیار راحت می باشند.

لنزهای سیلیکون هایدروژل معمولا رسوبات چربی بیشتری را به خود جذب می کنند در حالی که لنزهای هایدروژل رسوبات پروتئینی بیشتری را جذب می کنند.

لنزهایی که با استفاده از فناوری هایدروژل ساخته می شوند معمولا برای چشمان حساس و خشک مناسب می باشند. همچنین این لنزها نسبت به لنزهای سیلیکون هایدروژل دارای قیمت پایین تری نیز هستند.

همانطور که متوجه شدید هر کدام از این فناوری ها مزایا و معایبی دارد. با مشورت با یک چشم پزشک متوجه خواهید شد که کدام یک از لنزهای این دسته مناسب شما خواهد بود.

خرید لنز رنگی لورنس

اگر قصد خرید لنز رنگی لورنس را دارید باید قبل از هر چیز با مشخصات فنی آشنا شوید. با تطبیق مشخصات یک لنز با مشخصات چشمتان متوجه خواهید شد که آیا این لنز مناسب شما است یا خیر.

لنز رنگی لورنس محصولی از کره ی جنوبی است و با استفاده از فناوری هایدروژل ساخته شده است. ماده ی به کار رفته در ساخت این لنز  Polymacon است. این لنز دارای محتوای آب 42 درصد است.

در حین استفاده از این لنز به هیچ عنوان احساس خشکی در چشم نخواهید. این لنز بسیار نازک و سبک است که حس راحتی را در چشم تقویت می کند.

قطر این لنز 14.2 میلیمتر و انحنای پایه ی 8.6 میلیمتر دارد. این لنز پایداری بسیار خوبی در چشم دارد و با پلک زدن در چشم جابه جا نمی شود.

لنز رنگی لورنس را می توانید به صورت نمره دار نیز تهیه کنید. این مدل لنزها را که با نام لنز طبی رنگی می شناسند روشی ایده آل برای تغییر همزمان رنگ چشم و اصلاح دید است.

لنز رنگی لورنس یک لنز سالانه است. این لنز در ویال های شیشه ای به فروش می رسد و در صورت استفاده ی صحیح می توانید برای 12 ماه از آن استفاده کنید.

لنز رنگی لورنس دارای رنگ بندی بسیار زیبایی است. همچنین این لنزها از تراکم رنگدانه بالایی برخوردار است که می تواند کاملا رنگ چشم را تغییر دهد.

این تغییر رنگ به روی چشم جلوه ای بسیار طبیعی دارد به صورتی که گویا از ابتدا چشمانتان رنگی بوده است.

حالا که با مشخصات و ویژگی های این لنز رنگی آشنا شده اید، می توانید تصمیم بگیرید که آیا لنز رنگی لورنس مناسب شما است یا خیر.

قیمت لنز رنگی لورنس

قیمت لنز رنگی لورنس را در در صفحه محصول به این برند در سایت لنزرنگی چک کنید. توجه داشته باشید این لنز چون لنز سالانه است، قیمت آن از لنزهای فصلی بالاتر می باشد.

لنزهای فصلی برای سه ماه قابلیت استفاده دارد، اما لنزهای سالانه را می توان برای 12 ماه استفاده کرد. به همین دلیل لنزهای سالانه نسبت به لنزهای فصلی قیمت بیشتری دارند.

لنزهای فصلی و سالانه نیاز به مراقبت دارند. لنز رنگی لورنس نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. برای این که بتوانید برای مدت زمان یکسال از این لنز استفاده کنید حتما باید محلول لنز تهیه کنید.

محلول لنز یک وسیله ی پر کاربرد و پر استفاده در لنزهای تماسی است. خرید لنز رنگی بدون خرید محلول لنز معنایی ندارد.

لنزهای تماسی هنگامی که در چشم نمی باشند باید در محلول لنز نگهداری شوند تا حالت ارتجاعی خود را حفظ کنند. درغیر اینصورت این لنزها سخت و غیر قابل استفاده می شوند.

همچنین پس از هربار استفاده باید با محلول لنز کاملا ضدعفونی و تمیز شوند تا از بروز عفونت های چشمی جلوگیری شود.

رنگبندی لنز رنگی لورنس به چه صورت است؟

لنز رنگی لوررنس را در 8 کد رنگی زیر می توانید از سایت لنزرنگی تهیه کنید.

  • پل گری: این کد یک لنز طوسی عسلی بدون دور است. این لنز تقریبا دارای رنگ متوسط روشن است. این لنز دارای ترکیب رنگ بسیار طبیعی است.
  • کدت بروان: لنز قهوه ای عسلی دور خط محو رنگی است مدل این کد لنز می باشد. اگر دارای چشمان قهوه ای هستید این لنز می تواند باعث تقویت رنگ چشمتان شود.
  • کدت بلو: کدت بلو یک لنز آبی عسلی است. رنگ عسلی به کار رفته در این لنز خیلی کم است و تنها باعث خوشرنگ تر شدن رنگ لنز شده است.
  • کدت پرل: لنز طوسی سبز آبی بدون دور یک رنگ بسیار متفاوت است که این لنز به چشمان شما می دهد. ترکیب سه رنگ زیبای طوسی سبز و آبی باعث خلق یک رنگ بسیار متفاوت و جذاب شده است.
  • کدت کارامل: این لنز عسلی کاراملی بدون دور است. این لنز مابین رنگ عسلی و قهوه ای قرار دارد. به همین دلیل جز لنزهای رنگی طبیعی قرار گرفته است.
  • کدت گری: این لنز سبز آبی و بدون دور است. رنگ سبز آبی یک پیشنهاد مناسب برای افرادی با پوست های گرم و سرد می باشد.
  • کدت لاته: کدت لاته یک لنز طوسی سبز بدون دور است. این لنز روشن برای افراد با چشمان تیره که قصد دارند تغییرات زیادی در رنگ چشمشان ایجاد کنند، مناسب است.
  • کدت نی وی: این لنز سبز عسلی و بدون دور است. بیس اصلی این لنز سبز می باشد و از رنگ عسلی به عنوان مکمل استفاده شده است.
blank