لنز رنگی فلکس ❤️ تست ( تصویر و کلیپ ) و خرید تمامی رنگها

در حال نمایش 10 نتیجه

900.000 تومان

Flex Pure Hazel

لنز عسلی بدون دور

900.000 تومان

Flex Pure Grayish

لنز سبز طوسی بدون دور

900.000 تومان

Flex Pure Grey

لنز طوسی سبز بدون دور

900.000 تومان

Flex Pure Brown

لنز قهوه ای بدون دور

900.000 تومان

Flex Pure Blue

لنز آبی بدون دور

900.000 تومان

Flex Hazel

لنز عسلی طوسی دور دار

900.000 تومان

Flex Grayish

لنز طوسی سبز دور دار

900.000 تومان

Flex Grey

لنز طوسی دور دار

900.000 تومان

Flex Brown

لنز قهوه ای دور دار

900.000 تومان

Flex Blue

لنز آبی دور دار

لنز رنگی فلکس

با استفاده از لنز رنگی فلکس همه را مجذوب خود کنید. قدرت چشم در جذب اطراف و زیبایی چهره بر کسی پوشیده نیست. با توجه به این که در ایران افراد بیشتر دارای چشمان مشکی و قهوه ای هستند، افراد با چشم رنگی متفاوت تر از دیگران به نظر می رسند.

گرچه ژنتیک عاملی مشخص و تعیین کننده در رنگ چشم است؛ اما اگر چشم رنگی نیستید، نگران نباشید. می توانید با تهیه یک جفت لنز رنگی به راحتی رنگ چشمانتان را تغییر دهید. در ادامه می خواهیم شما را با یک لنز چشم خاص و با کیفیت به نام فلکس آشنا کنیم. این لنز با تنالیته های خاصش فقط برای زیباتر کردن چشمان شما طراحی شده است.

خرید لنز رنگی فلکس

اگر نگاهی به مجموعه رنگ های زیبا و جذاب فلکس بیندازید، کیفیت و طبیعی بودن آن را به وضوح مشاهده خواهید کرد. چیزی که اول از همه نظر افراد به خود جلب می کند، تنالیته های روشن و بسیار شفاف آن است. در واقع این کنتاکت برای ایرانی ها که چشمانی تیره دارند بسیار مناسب است. زیرا می تواند تغییرات بسیار زیادی در رنگ چشم ایجاد کند.

افرادی که چشمان تیره دارند، خرید لنزهایی با رنگ تیره تاثیری چندانی در تغییر رنگ چشمشان نخواهد داشت. اما با خرید هر کدام از مدل های لنز رنگی فلکس زیبایی متفاوتی را به چشمانتان خئاهید داد. در ادامه با رنگبندی آن بیشتر آشنا خواهید شد.

قبل از آن بهتر است کمی در مورد ویژگی های آن صحبت کنیم. این کنتاکت تماسی، یک لنز سالانه است. یعنی می توانید تا پس از خرید ان تا یک سال از آن استفاده کنید. البته این زمان به نحوه ی استفاده ی شما نیز بستگی خواهد داشت. باید در گذاشتن و برداشتن لنزتان نهایت دقت را کنید تا باعث پارگی آن نشوید.

لفظ سالانه نباید شما را به اشتباه بیندازید که صاحب یک لنز دائمی شده اید. استفاده از لنزهای سالانه نیز مانند دیگر نمونه ها در طول شبانه روز محدودیت دارد. شما می توانید صبح هنگامی که می خواهید از خانه خارج شوید، آن ها را داخل چشمتان قرار دهید و در طول روز به چشم داشته باشید. اما حتما در پایان روز و قبل از خواب باید آن را از چشمتان خارج کنید، با محلول لنز بشورید و تا فردا در جالنزی قرار دهید.

رنگ بندی لنز رنگی فلکس

همان طور که در بالاتر نیز به ان اشاره شد، لنز رنگی فلکس دارای 10 رنگ فوق العاده جذاب و زیبا در سه تنالیته ی قهوه ای، طوسی و آبی است.

تنالیته ی قهوه ای

مدل های قهوه ای در 4 رنگ قهوه ای روشن و عسلی با نام های زیر است. لنز قهوه ای برای تغییرات ملایم تر و لنز عسلی برای تغییرات بیشتر مناسب خواهد بود.

  • بروان
  • پیور بروان
  • پیور هازل
  • هازل

تنالیته آبی

لنز آبی یکی از مدل های  بسیار پرریسک است. به علت این که این رنگ جز رنگ چسم های بسیار نادر در ایران است، افرادی که سراغ خرید این مدل می روند از روحیه ی بسیار شجاعانه ای برخوردار هستند.

  • بلو
  • پیور بلو

تنالیته طوسی

تنالیته ی طوسی همیشه جز رنگ های بسیار پرطرفدار و پر فروش است. این برند نیز 4 مدل لنز طوسی بسیار خوش رنگ و لعاب ارائه کرده است. برخی از مدل های آن با رنگ سبز تلفیق شده است جذابیت آن دو چندان شده است. اگر دوست دارید رنگ چشم متفاوت و خاص تری داشته باشید لنز طوسی سبز بخرید.

  • گری
  • پیور گری
  • گریش
  • پیور گریش

قیمت لنز رنگی فلکس

لنز رنگی فلکس با توجه به طول عمر طولانی و دوازده ماهه اش دارای قیمت بسیار مناسبی است. قیمت مناسب آن دلیلی بر کیفیت پایین آن نمی باشد. از لحاظ طرح و رنگ و تاثیر گذاری بر رنگ چشم این برند با بسیاری از برندهای معروف و مشهور رقابت دارد.

اگر مشکلات انکساری چشم نیز داشته باشید می توانید برای بیشتر نمایان شدن زیبایی چشم هایتان این لنز را به صورت نمره دار تهیه کنید. خرید لنز طبی رنگی برای افرادی که مشکلات انکساری دارند موجه تر از خرید لنز رنگی معمولی است. در صورتی که کنتاکت تماسی رنگی بدون نمره خریداری کنید، مجبورید از عینک طبی استفاده کنید که زیبایی چشم های رنگی تان در پشت قاب عینک مخفی خواهد ماند.

در نهایت برای خرید این برند و محصولات جانبی مورد نیازتان به نمایندگی لنز رنگی در تهران مراجعه کنید تا آن را با قیمت مناسب و اورجینال تهیه کنید.

blank