لنز رنگی سنوریتا ❤️ تست ( تصویر و کلیپ ) و خرید تمامی رنگها

نمایش 1–12 از 14 نتیجه

950.000 تومان1.000.000 تومان

Senorita morado

لنز بنفش ارغوانی

950.000 تومان1.000.000 تومان

Senorita marron

لنز قهوه ای عسلی

950.000 تومان1.000.000 تومان

Senorita bonita

لنز طوسی مرکز عسلی

950.000 تومان1.000.000 تومان

Senorita anil

لنز آبی سرمه ای دور دار

950.000 تومان1.000.000 تومان

Senorita ammar

لنز عسلی کهربایی دور دار

950.000 تومان1.000.000 تومان

Senorita sandy brown

لنز عسلی دور دار

950.000 تومان1.000.000 تومان

Senorita cat eye

لنز عسلی بدون دور

950.000 تومان1.000.000 تومان

Senorita light gray

لنز طوسی سبز بدون دور

950.000 تومان1.000.000 تومان

Senorita deniz blue

لنز آبی اقیانوسی بدون دور

950.000 تومان1.000.000 تومان

Senorita charming brown

لنز سبز یشمی دور دار

950.000 تومان1.000.000 تومان

Senorita pearl gray

لنز طوسی سبز دور دار

950.000 تومان1.000.000 تومان

Senorita smoky gray

لنز طوسی خاکستری دور دار

لنز رنگی سنوریتا

لنز رنگی سنوریتا یک لنز رنگی مخصوص بانوان جوان می باشد. این لنز رنگی سالانه با ترکیب های رنگی زیبا و فوق العاده اش می تواند زیبایی چشم هایتان را چند برابر کند.

این لنز رنگی محصولی از کره ی جنوبی است. کره ی جنوبی در ساخت انواع لنزهای رنگی و طبی تبحر خواصی دارد. برندهای مشهور بسیار زیادی محصول کره ی جنوبی است.

لنز رنگی سنوریتا یک لنز رنگی طبیعی محسوب می شود. اگر با اصول انتخاب رنگ لنز آشنا باشید و بتوانید رنگ درست را برای خود انتخاب کنید؛ به هیچ عنوان وجود یک لنز رنگی در چشمتان احساس نخواهد شد.

لنزهای رنگی سنوریتا لنزهایی با قطر 14.3 میلیمتر و انحنای پایه ی 8.6 میلیمتر است. این لنز سالانه دارای 7 کد رنگی بسیار زیبا است که در قسمت بعدی با آن آشنا خواهید شد.

لنزهای سنوریتا چون از نوع لنزهای سالانه هستند نیاز به مراقبت زیادی دارند. هر گونه اهمال در ضدعفونی کردن لنزهایی که چندین بار استفاده می شوند، باعث آسیب و صدمه به چشمهای خودتان خواهد شد.

لنز رنگی سنوریتا را می توانید به صورت نمره دار نیز تهیه کنید. در حال حاضر مدل های لنز طبی رنگی این برند برای افراد نزدیک بین و در نمره های منفی 1 تا منفی 6 قابل تهیه است.

لنز رنگی سنوریتا اولین بار در سال 2021 برای فروش عرضه شده است. گرچه مدت زمان زیادی از حضور آن در میان مارکتینگ لنزهای رنگی نمی گذرد؛ اما در همین زمان کم توانسته است محبوبیت زیادی را کسب کند.

رنگ بندی لنز رنگی سنیوریتا

همانطور که در بالا به آن اشاره شد، لنز رنگی سنوریتا در حال حاضر تنها دارای 7 کد رنگی به شرح زیر است. لنزهای رنگی سنوریتا در برخی از مدل ها دور دار و در برخی مدل ها بدون دور می باشد.

اسموکی گری: این مدل از سنوریتا یک لنز طوسی دور دار (دور مشکی) است. این لنز طوسی تیره است و گزینه ی بسیار مناسبی برای افراد با چشمان روشن می باشد.

پرل گری: مدل پرل گری یک لنز طوسی سبز دور دار (دور مشکی) است. این لنز دارای ترکیب فوق العاده شیکی می باشد.

جدیت: این مدل از لنز رنگی سنیوریتا لنز سبز یشمی دور دار (دور مشکی) است. این لنز با دارای ترکیب رنگ تیره ای است که زیبایی شکیلی به چشم ها می دهد.

چارمینگ بروان: این مدل از لنز سنیوریتا یک لنز قهوه ای عسلی دور دار (دور مشکی) است. این لنز می تواند گزینه ی مناسبی برای افراد با پوست های گندمی باشد.

دنیز بلو: دنیز بلو یک لنز آبی اقیانوسی بدون دور و بسیار خوش رنگ است. ترکیب رنگ آبی به کار رفته در این لنز بسیار خاص است و جذابیت منحصر به فردی به چشم ها می دهد.

شارک گری: شارک گری یک لنز رنگی بسیار خاص و زیبا است. این لنز طوسی آبی با مرکزیت عسلی دور دار است. این لنز از ترکیب سه رنگ بسیار پرطرفدار ساخته شده است.

لایت گری: آخرین کد رنگی لنز سنوریتا مدل لایت گری است. این لنز طوسی سبز بدون دور است. این لنز زیبایی خیره کننده و جادویی به چشم ها خواهد داد.

خرید لنز رنگی سنوریتا

برای خرید لنز رنگی سنوریتا به فروشگاه لنز رنگی مراجعه کنید. در این فروشگاه می توانید ضمن مشاهده ی مدل های لنز رنگی ویدئوی های تست رنگ آن را نیز مشاهده کنید. بدین ترتیب می توانید با اطمینان بیشتری خرید خود را انجام دهید.

فروشگاه لنز رنگی به طور تخصصی به فروش انواع لنزهای رنگی و طبی رنگی مشغول می می باشد. تمامی برندهای مشهور جهان را می توانید به راحتی در این سایت مشاهده کنید و تهیه کنید.

در هنگام خرید لنز رنگی اگر نسخه و مجوز پزشک داشته باشید بهتر است. گرچه هیچ گونه الزامی برای داشتن نسخه ی پزشک در هنگام خرید لنز رنگی وجود ندارد؛ اما داشتن آن به شما کمک می کند که راحت تر لنز مناسب خود را پیدا کنید.

اگر چند برند از لنز رنگی را بررسی کنید؛ متوجه تفاوت های میان محصولات این برندها خواهید شد. محصولات هر برند هر چند در زمان استفاده نیز با یکدیگر متفاوت هستند، دارای قطر و انحنای متفاوت می بشند.

قطر و انحنای لنز در راحتی لنز بسیار موثر است. مخصوصد در خرید لنز رنگی قطر لنز از اهمیت بیشتری برخوردار می شود. سایز لنز رنگی باید با حداقل سایز چشم شما یکی باشد که بتواند عنبیه چشمتان را کاملا پوشش دهد.

جدا از تفاوت های سایز که لنزهای رنگی باهم دارند، فناوری به کار رفته در ساخت لنز نیز متفاوت می باشد. لنزهای رنگی با استفاده از فناوری هایدروژل و یا سیلیکون هایدروژل ساخته می شوند.

هر کدام از این فناوری ها باعث ایجاد ویژگی ها و مزایای منحصر به فردی در لنز می شود. به عنوان مثال لنزهای هایدروژل نرم تر و انعطاف بیشتری برخوردار هستند. اما لنزهای سیلیکون هایدروژل باعث می شود لنزها حالت سفت تری داشته باشند اما از اکسیژن رسانی بالاتری برخوردار می باشد.

قیمت لنز رنگی سنوریتا

قیمت لنز رنگی سنوریتا نسبت به برخی از برندها مثل آرین، فرشلوک، بلا و .. گران تر می باشد. البته برندهای گران تر از این برند نیز دارید. به عنوان مثال لنزهای دست ساز هیپنوس دارای قیمت بسیار بالایی می باشد.

تفاوت در قیمت لنزهای رنگی بیشتر به خاطر مواد و تکنولوژی استفاده شده در ساخت لنز می باشد. اگر شما دارای چشمان حساس تری هستید بهتر است هنگام خرید لنز دقت بیشتری به خرج دهید.

نمی توان گفت لنزهایی که ارزان قیمت تر می باشند، از کیفیت پایین تری برخوردار هستند. اما قاعدتا در راحتی لنز بی تاثیر نخواهد بود.

می توان یکی از دلایل تفاوت قیمت لنزها مدت زمان استفاده از لنز یا همان طول عمر بهداشتی لنز را دانست.

لنز رنگی سنوریتا یک لنز رنگی سالانه است. لنزهای رنگی سالانه معمولا قیمت بالاتری نسبت مدل های دیگر لنزها دارند.

این لنز را در صورتی که به خوبی نگهداری کنید و مرتبا با محلول لنز بشورید، می توانید تا یکسال استفاده کنید. اما لنزهای روزانه که دارای قیمت پایین تری دارند، تنها برای یکبار می توان از آن استفاده کرد.

کیفیت لنز رنگی و راحتی لنز در چشم موارد بسیار مهمی است که باید قبل از توجه به قیمت لنز رنگی به آن توجه کنید.

در صورت خرید لنزی که در چشمتان حس راحتی نداشته باشد، آن لنز از کارایی مناسبی برایتان برخوردار نخواهد بود و مجبور به خرید مجدد یک برند دیگر از لنز رنگی خواهید بود.

اگر از ابتدا یک لنز مناسب را خریداری کنید، می توانید در هزینه های بعدی تان به شدت صرفه جویی کنید. یم توانید از طریق فروشگاه لنز رنگی انواع مدل های رنگی و مشخصات آن ها را مشاهده کنید. بدین ترتیب می توانید راحت تر لنز مناسب خود را پیدا و خریداری کنید.

blank