لنز رنگی دسیو ❤️ تست ( تصویر و کلیپ ) و خرید تمامی رنگها

در حال نمایش 8 نتیجه

2.200.000 تومان

Desio precious gray

لنز طوسی مرکز عسلی دور دار

2.200.000 تومان

Desio tender hazel

لنز عسلی سبز دور دار

2.200.000 تومان

Desio charming green

لنز سبز عسلی دور دار

2.200.000 تومان

Desio irresistible blue

لنز آبی مرکز عسلی دور دار

2.200.000 تومان

Desio delicious honey

لنز عسلی دور دار

2.200.000 تومان

Desio wild green

لنز سبز دور دار

2.200.000 تومان

Desio rebel gray

لنز طوسی دور دار

2.200.000 تومان

Desio romantic blue

لنز آبی دور دار

خرید لنز رنگی فصلی دسیولنز رنگی دسیو

لنز رنگی دسیو ی ایتالیا یک مجموعه بی نظیر و فوق العاده از لنز رنگی می باشد. این برند از سال 2011 با ارائه لنزهای رنگی زیبا و جذاب، مسیری جدید از لنزهای رنگی را پیش روی استفاده کنندگان لنزهای تماسی قرار داده است.

این لنز دارای تاییدیه FDA آمریکا وCE  اروپا را دارا می باشد. این لنز چشم رنگی بهترین اثر برای تغییر رنگ چشمان تیره را به چشمانی روشن دارد.

لنز دسیو یک لنز رنگی فصلی است. این لنز دارای مجموعه ای متفاوت از لنزهای رنگی است. لنزهای این برند نه تنها مورد توجه بانوان بلکه مورد استفاده ی آقایان نیز قرار گرفته است.

ترکیب رنگ های طبیعی و واقعی این لنز این امکان را برای همه ی افراد به وجود آورده است که از موهبت داشتمن چشمان رنگی و طبیعی برخوردار شوند.

کمپانی دسیو گرچه برای ساخت لنزهای خود از فناوری هایدروژل استفاده کرده است، اما این لنزها از راحتی بسیار بالایی در چشم برخوردار می باشند. این لنز پس از استفاده به هیچ عنوان در چشم احساس نمی شود.

لنزهای رنگی فصلی کمپانی دسیو لنزهایی با قطر 14.5 میلیمتر و انحنای پایه ی 8.6 میلیمتر است. شاید تصور کنید که این لنز دارای سایز بزرگی است. اما این لنز فیت مناسبی بروی چشم دارد و کاملا قسمت رنگی چشم را پوشش می دهد.

اگر دارای چشمان ریز هستید، امکان دارد این لنز کمی چشمهایتان را درشت تر نشان دهد. البته داشتن چشمان درشت همیشه جز ویژگی های زیبایی به شمار می آمده است.

لازم به ذکر است که این لنز را می توانید به صورت نمره دار نیز تهیه کنید. پس اگر چشمان ضعیفی دارید و از عینک استفاده می کنید، بهتر است با خرید لنز طبی رنگی دسیو تغییرات اساسی در چهره تان ایجاد کنید.

خرید لنز رنگی دسیو

برای خرید لنز رنگی فصلی دسیو در رنگ بندی های زیبا و جذابی که در ادامه خدمت شما معرفی شد به سایت لنز رنگی مراجعه کنید.

این فروشگاه یکی از معتبرترین و تخصصی ترین فروشگاه های فروش لنز در ایران می باشد. شما می توانید لنز رنگی مورد نظر خود را به راحتی از این فروشگاه تهیه کنید.

تمامی لنزهایی که در این فروشگاه به فروش می رسند، محصولات اصیل و با کیفیت می باشند و می توانید با اطمینان خاطر هر کدام از آن ها را خریداری کنید.

برای خرید لنز رنگی با رعایت نکات زیر می توانید زیباتر به نظر برسید:

  • برای داشتن چهره ای طبیعی تر رنگ لنزتان را نزدیک به رنگ چشمتان انتخاب کنید. می توانید لنزتان را چند درجه روشن تر و یا چند درجه تیره تر از رنگ چشم اصلی تان انتخاب کنید. بدین ترتیب زیبایی چهره تان طبیعی تر و واقعی تر خواهد بود.
  • اگر دوست دارید لنز رنگی متفاوت از رنگ چشمتان انتخاب کنید حتما رنگ پوست و رنگ مویتان را در نظر بگیرید. اگر دارای پوست سفید و روشن هستید انتخاب لنزهای آبی و یخی برایتان مناسب خواهد بود. اما حتما رنگ مویتان را نیز به یک رنگ موی روشن تغییر دهید. اما اگر دارای پوست سبزه و یا تیره تری هستید از لنزهای رنگی سبز تیره و یا طوسی انتخاب کنید.

قیمت لنز رنگی دسیو

قیمت لنزهای رنگی فصلی کمپانی دسیو در سایت لنزرنگی برای تمامی مدل ها قابل مشاهده است. این قیمت برای لنز رنگی معمولی پلانو یا همان بدون نمره درج شده است. اگر بخواهید این لنز را به صورت نمره دار تهیه کنید، کمی قیمت آن متفاوت خواهد بود.

اگر بخواهید قیمت این لنز را با دیگر لنزهای رنگی فصلی مقایسه کنید، می توان گفت این لنز جز برندهای گران قیمت قرار دارد. اما نمی توان کیفیت و طراحی فوق العاده ی آن را در نظر نگرفت.

اما اگر بخواهید لنز رنگی ارزان قیمت تری تهیه کنید می توانید دیگر برندها را نیز بررسی کنید. تنوع محصولات در این فروشگاه بسیار زیاد است.

می توانید با بررسی برندهای مختلف لنز مناسب و رنگ لنز مناسب خود را انتخاب و خریداری کنید. برای خرید لنز رنگی از این سایت نیازی به نسخه ی پزشک ندارید.

اما اگر قبل از خرید لنز رنگی بتوانید با انجام معاینات از سایز چشم و همچنین سلامت چشمتان اطمینان حاصل کنید؛ خرید رضایت بخش تری خواهید داشت.

در صورت داشتن هر گونه سوال بیشتر در مورد محصولات دسیو و نحوه ی سفارش آن می توانید از طریق راه های ارتباطی مختلف با کارشناسان فروشگاه لنزرنگی در ارتباط باشید.

رنگ بندی لنز رنگی دسیو

لنزهای رنگی دسیو از طراحی بسیار ظریف و منحصر به فردی برخوردار است. اگر به دنبال خرید و استفاده از لنزهای رنگی می باشید حتما به کاتالوگ بی نظیر این لنز رنگی نگاهی بیندازید.

این لنز رنگی در 5 سری متفاوت زیر تولید می شود:

لنز رنگی فصلی دسیو Attitude 1-tone

این لنز رنگی شامل سه مدل لنز رنگی به نام های sublime gray، lush green و angelic blue می باشد. این سه مدل همگی بدون دور می باشند.

لنز رنگی فصلی دسیو Attitude 2-tone

این سری از لنزهای رنگی فصلی دسیو شامل 4 رنگ delicious honey، rebel gray،  romantic blue و wild green  است. این چهار مدل از لنز رنگی فصلی دسیو لنزهایی دور دار می باشند.

  • delicious honey یک لنز عسلی زیبا و جذاب است.
  • rebel gray، یک لنز طوسی خالص می باشد.
  • romantic blue یک لنز ابی به خصوص می باشد.
  • wild green یک لنز سبز جذاب می باشد.

لنز رنگی فصلی دسیو Attitude 3-tone

این سری از لنز رنگی فصلی دسیو در حال حاضر شامل یک لنز آبی دور دار با مرکزیت عسلی است. نام این مدل از لنز رنگی دسیو precious grey است.

لنز رنگی فصلی دسیو sensual beauty

این سری از لنز رنگی فصلی دسیو شامل یک لنز یخی فوق العاده جذاب است. این لنز زیبا را می توانید با نام innocent white خریداری کنید.

لنز رنگی فصلی دسیو coffee

این سری از لنز رنگی فصلی دسیو از رنگ قهوه گرفته شده است. نام آن نیز به نام قهوه ای معروف به نام espresso  نام گذاری شده است. این لنز برای افراد با چشمان قهوه ای انتخابی بسیار طبیعی برای رنگ چشمانشان خواهد بود.

blank