لنز رنگی جمستون ❤️ تست ( تصویر و کلیپ ) و خرید تمامی رنگها

نمایش 1–12 از 32 نتیجه

900.000 تومان1.000.000 تومان

Gemstone pearl gray

لنز طوسی دور دار

900.000 تومان1.000.000 تومان

Gemstone sahara

لنز عسلی طوسی روشن

900.000 تومان1.000.000 تومان

Gemstone sodalite blue

لنز آبی تیله ای

900.000 تومان1.000.000 تومان

Gemstone sienna brown

لنز عسلی دور دار

900.000 تومان1.000.000 تومان

Gemstone amora gray

لنز طوسی عسلی

900.000 تومان1.000.000 تومان

Gemstone Luxury forest green

لنز سبز دور محو

900.000 تومان1.000.000 تومان

Gemstone Luxury lava gray

لنز طوسی آبی دور دار

900.000 تومان

Gemstone Classic siberia dream

لنز سبز دور دار

900.000 تومان

Gemstone Classic yellow

لنز عسلی سبز دور دار

900.000 تومان

Gemstone Classic pencil gray

لنز طوسی متوسط روشن دور دار

900.000 تومان1.000.000 تومان

Gemstone Classic aveo ice

لنز طوسی آبی دور دار

900.000 تومان

Gemstone Classic aveo green

لنز سبز با ته مایه طوسی دور دار

لنز رنگی جمستون

با خرید لنز رنگی جمستون اعتماد به نفس و زیبایی تان را افزایش دهید. لنزهای رنگی جمستون در دسته لنزهای سالانه قرار دارند و در مقایسه با لنزهای این مجموعه بی نظیر می باشند.

این لنزها با قطر 14.2 میلیمتر و انحنای پایه ی 8.6 میلیمتر تولید شده اند. لنز رنگی جمستون با استفاده از یک نوع پلاسما به نام polymacon تولید شده است.

استفاده از این ماده باعث شده است که این لنزها بسیار نرم و منعطف باشد و در چشم احساس راحتی ایجاد کند.

این لنز رنگی را میتوانید برای استفاده های روزانه ی خود انتخاب کنید و برای مدت زمان طولانی در چشم داشته باشید بدون این که چشم هایتان احساس خستگی کنند.

این لنزها دارای محتوای آب 42 درصد است که برای استفاده ی 6 الی 8  ساعت در طول روز کامل مناسب است. این مدت زمان بیشتر بر اساس میزان خشکی چشم شما تعزیف می شود.

لنز رنگی جمستون می تواند شما را از دست دردسرهای عینک نیز خلاص کند. زیرا این لنز دارای لنز طبی رنگی نیز است.

لنزهای طبی رنگی جمستون با پوشش نمره ی منفی 0.5 تا منفی 6 قابل تهیه است. این لنزها از وضوح دید بسیار بالایی برخوردار است و می تواند حتی در نور کم دید بسیار شفاف و واضحی برایتان مهیا کند.

یکی دیگر از ویژگی های مثبت لنز رنگی جمستون محافظت و مراقبت از چشم در برابر اشعه های مضر نور خورشید است. بنابراین می توانید با خیالی راحت از این لنز در فضا های آزاد استفاده کنید بدون این که نیاز داشته باشید زیبایی چشمهایتان را در پشت عینک آفتابی پنهان کنید.

لنزهای رنگی جمستون دارای رنگ های بسیاری زنده، طبیعی و با پوشش بسیار بالا هستند که ساختاری کاملا طبیعی به چشم می دهد.

در ادامه با رنگهای زیبا و جذاب آن آشنا خواهید شد.

خرید لنز رنگی جمستون

فروشگاه لنزرنگی مرجعی مطمئن برای خرید لنز رنگی جمستون است. می توانید با مراجعه به وبسایت این فروشگاه و یا دریافت اپلیکیشن همراه آن تمامی مدل ها را ببینید و رمگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.

این لنزها چون از نوع لنز سالانه میباشد برای نگهداری و مراقبت از آن به محلول لنز نیز نیاز پیدا خواهید کرد.

میتوانید محلول لنز خود را نیز از همین طریق سفارش دهید. توجه داشته باشید که لنزهای رنگی جز لنزای تماسی نرم می باشند. پس باید محلول لنز نرم تهیه کنید.

همچنین نکته ای دیگری که حتما باید به خاطر بسپرید این است که از هر محلول لنز پس از باز شدن تنها تا سه ماه قابل استفاده است.

معمولا داخل پکهای محلول لنز جالنزی هم قرار دارد. اما چون بهتر است به طور ماهانه جالنزی های تعویض شود؛ جالنزی اضافی نیز تهیه کنید.

رعایت این نکات تنها برای سلامت چشمهای شما و افزایش حس راحتی چشم ها در زمان استفاده از لنز می باشد.

برخی از افراد به جای محلول لنز از سرمهای نمکی استفاده می کنند. این کار بسیار عادتی اشتباه و غلط است. اول از همه که سرمهای نمکی نمی توانند لنزهایتان را ضدعفونی کنند. دوم این که محلول لنزها متشکل از موادی به خصوص هستند که باعث افزایش راحتی لنز در چشم و همچنین موادی ضد حساسیت می باشند.

برای خرید لنز طبی رنگی جمستون باید نمره ی چشمتان را به طور مشخص بدانید. می توانید برای هر چشم نمره ی منحصر به فرد خودش را انتخاب کنید.

حتی اگر فقط یک چشمتان کم بینا است می توانید برای آن چشم به خصوص لنز رنگی نمره دار و برای چشم دیگر لنز رنگی بدون نمره تهیه کنید.

اگر در مورد نحوه ی سفارش این لنز سوالی دارید می توانید به طور آنلاین با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.

قیمت لنز رنگی جمستون

قیمت لنز رنگی جمستون در دو مدل نمره دار و بدون نمره ی آن متفاوت است. لنزهای طبی رنگی به خاطر پیچیدگی بیشتر ساخت کمی گرانتر است.

اما می تواند کاملا نیاز شما را به عینک از بین ببرد. راحتی استفاده از لنزهای رنگی جمستون بسیار عالی است.

برای این که بتوانید در طول عمر این لنز به طور بهینه از آن استفاده کنید، لازم است به طور صحیح از این لنز استفاده کنید.

برای این که لنزهایتان در طول 12 ماه کارایی خود را حفظ کند لازم است با دقت از آن ها استفاده کنید.

اگر دارای ناخن های بلند هستید دقت کنید که هنگام قرار دادن و خارج کردن آن از چشم لنزهایتان خراشیده نشود.

برای این کار سعی کنید که از نوک انگشتان تان برای برداشتن و گذاشتن لنز استفاده کنید. همچنین هنگام تمیز کردن لنز بسیار دقت کنید.

بهتر است از محلول لنزهایی استفاده کنید که نیاز به مالش ندارند و بدون مالش باعث تمیز شدن لنز می شود.

حتما هنگام قرار دادن و خارج کردن لنز در چشم دست هایتان را با آب و صابون بشورید. حتما زیر ناخن هایتان را تمیز کنید. در غیر این صورت آلودگی های زیر ناخنتان می توان به راحتی از طریق لنز به چشم هایتان انتقال پبدا کند و باعث ایجاد عفونت چشم شود.

قبل از خواب لنزتان را از چشم خارج کنید و در محلول لنز قرار دهید. صبح که لنزتان را برای استفاده برداشتید، محلول داخل لنز جالنزی را دور بیندازید و جالنزی را با محلول جدید پر کنید.

اگر دارای چشمان بسیار خشک و حساس هستید می توانید با تجویز پزشک از قطره های لنز نیز استفاده کنید.

نحوه ی صحیح استفاده از قطره های لنز را مطابق دستورالعمل خود آن محصول یا تجویز پزشکتان باشد.

رنگ بندی لنز رنگی جمستون

لنز رنگی جمستون در دو سری کول و کلاسیک تولید شده است. هر دوی این سری دارای لنزهایی سالانه می باشد.

این لنزها در چشم بسیار راحت می باشند و به هیچ عنوان تحت عنوان جسم خارجی در چشم احساس نمی شود.

لنزهای رنگی جمستون در دو سری کوی و کلاسیک از محتوای آب مناسبی برخوردار است و برای افراد با چشمان خشک و یا کسانی که در محیط های خشک زندگی می کنند مناسب است.

تنها تفاوت دو سری کول و کلاسیک در نوع طراحی آن می باشد. لنزهای رنگی جمستون در سری کلاسیک لنزهایی دور دار هستند. اما لنزهای رنگی جمستون در سری کول لنزهایی بدون دور می باشند.

در ادامه با کدینگ این لنز رنگی زیبا و جذاب آشنا خواهید شد.

آمبر تین

آمبر تین یک لنز عسلی سبز است. در مدل کلاسیک این لنز دور دار و در مدل وکول این لنز بدون دور است. رگه های مشکی به کار رفته در این لنز کاملا مشابه خطوط چشم است و این لنز در چشم جلوه ای بسیلر طبیعی دارد.

آیس اسکای

این مدل از لنز رنگی جمستون یک لنز طوسی آبی است. این مدل در هر دو سری لنز جمستون وجود دارد. این لنز آبی رنگ دارای یک تنالیته ی بسیار خاص است که نمی توان بی تفاوت از کنار آن گذشت.

اسپرینگ مل

این لنز را نیز می توانید هم به صورت دور دار و هم بدون دور تهیه کنید. اپرینگ مل یک لنز سبز عسلی است. در واقع بیس اصلی این لنز سبز است که با استفاده از رنگ عسلی، رنگ و لعابی دیگر به آن داده اند.

اوئو آیس

اگر به دنبال لنز طوسی هستید این مدل از لنز جمستون گزینه ی بسیار مناسبی است. اوئو آیس یک لنز طوسی آبی دور دار است که زیبایی خیره کننده ای به چشم ها می دهد. این لنز باعث می شود  چشمهایتان درشت تر دیده شود.

اوئو بژ

اوئو بژ یک لنز طوسی متوسط روشن دور دار است. این لنز برای افراد با چشمهای روشن که دوست دارند رنگ چشم هایشان را تقویت کنند و برای افراد با چشمان تیره که دوست دارند رنگ جدیدی به چشم هایشان بدهند مناسب است.

اوئو گری

این لنز رنگی جمستون یک لنز طوسی عسلی متوسط روشن دور دار در سری کلاسیک است. رگه های عسلی را می توان به وضوح در طراحی این مدل لنز دید. سبک خاص طراحی این لنز باعث متفاوت شده چشم هایتان خواهد شد.

اوئو گرین

اوئو گرین یک لنز سبز طوسی است. در واقع این لنز بیشتر به رنگ سبز و دارای ته مایه ای از رنگ طوسی است. این لنز رنگی یکی از ترکیب رنگهای بسیار زیبا و طبیعی است. این رمگ را می توانید در سری کلاسیک مشاهده کنید.

پرل وایت

اگر دوست دارید چشمهایی درخشان و براق داشته باشید این مدل از لنز جمستون را تهیه کنید. پرل وایت یک لنز طوسی یخی با ته مایه ای از آبی می باشد. این لنز هم به صورت دور دار و هم بدون دور در مجموعه ی لنز جمستون قابل تهیه است.

پنسیل گری

پنسیل گری یک لنز طوسی دور دار است. این لنز نیز جز لنزهای رنگی بسیار پرطرفدار است و طیف رنگی بسیار زیبایی بروی چشم ایجاد می کند.

سیئنا اکره

اگر دارای چشمان قهوه ای هستید این مدل لنز می تواند یک انتخاب مناسب برای داشتن چشمانی طبیعی باشد. این لنز عسلی جز لنزهای رنگی کاملا نچرال می باشد. این لنز را می توانید به صورت دور دار و بدون دور تهیه کنید.

سیبریا دریم

سیبریا دریم یک لنز سبز است. این لنز نه بسیار تیره و نه بسیار روشن است. رنگ سبز به کار رفته در این لنز متوسط و بسیار خوشایند است. این مدل دور دار و یکی از مدل های سری کلاسیک است.

کبالت بلو

این لنز رنگ چشمهایتان را به رنگ اقیانوس تغییر می دهد. لنز آبی اقیانوسی در مدل کبالت بلو کاملا مشهود و بسیار زیبا و منحصر به فرد است. این لنز در دو سری کبالت و کول موجود است.

گرین گیج

گرین گیج یک لنز طوسی سبز است. اگر دوست دارید چشمهایتان به طور یک نواخت به رنگ طوسی سبز تغییر کند مدل بدون دور آن را انتخاب کنید. اما مدل دور دار آن نیز بسیار زیبا است.

یلو

این لنز یک لنز عسلی سبز دور دار است. این لنز که دارای تنالیته ی رنگ پر رنگ تری است برای افراد با چشم های روشن مناسب خواهد بود.

ازور گری

این مدل از لنز رنگی جمستون در سری کول آن می باشد. ازور گری یک لنز طوسی روشن بدون دور است. سادگی و زیبایی این لنز تحسین برانگیز است.

اوئو سندی

اوئو سندی یک لنز عسلی خاکی است که فقط نمونه ی بدون دور آن در سری کول موجود است. این لنز می تواند یک گزینه مناسب و مشترک برای افراد با چشمهای روشن و یا تیره باشد.

اوئو لوتوس

این لنز عسلی سبز بدون دور می باشد. این لنز دارای یک رنگ سبز بسیار روشن و خاص می باشد که می تواند ریبایی چشم ها را چند برابر کند.

ایوری وایت

ایوری وایت یک لنز عسلی سبز بدون دور از سری کول است. این لنز سبز زنگ بسیار یونیک است و گزینه ی مناسب برای افراد با پوست های گرم است.

سخن آخر

لنز رنگی جمستون جز برترین برند لنز رنگی است برخی از مهمترین ویژگی هایی که باید در مورد این لنز به خاطر بسپرید به شرح زیر است:

  • لنزهای رنگی جمستون لنزهایی سالانه می باشند.
  • این لنزها دارای دو سری کلاسیک و کول می باشد.
  • لنزهای رنگی کلاسیک جمستون لنزهایی دور دار هستند.
  • لنزهای رنگی کول جمستون لنزهایی بدون دور هستند و نسبت به لنزهای یری کلاسیک دارای رنگ های روشن تری می باشد.
  • لنزهای رنگی جمستون از چشم در برابر اشعه های مضر محافظت می کند.
  • دید شفاف در محیط های با نور کم
  • لنزهای رنگی جمستون به علت تراکم رنگدانه هایش پوشش رنگ بسیار خوبی دارد.
  • این لنز ساخته شده از فناوری هایدروژل است.
  • اکسیژن رسانی خوبی به چشم دارد و در مدت استفاده احساس خشکی در چشم نخواهید داشت.

این لنز بیشتر ویژگی های یک لنز تماسی خوب باید داشته باشد را دارد. به همین دلیل می توان یکی از گزینه های بسیار مناسب پیش رو برای انتخاب لنز رنگی باشد.

برای این که اطمینان حاصل کنید که این لنز مناسب چشم شما است یا نه باید با چشم پزشک یا اپتومتریست خود مشورت کنید.

اگر از لحاظ قطر و انحنای چشم مغایزتی با این لنز نداشته باشید می توانید از لنز رنگی جمستون استفاده کنید و از زیبایی چشم هایتان لذت ببرید.

امیدورایم با مطالعه ی این متن اطلاعات مفید در مورد لنزهای رنگی جمستون کسب کرده باشید و توانسته باشید برای خرید این لنز به شما کمک کرده باشیم.

blank