لنز رنگی بلا ❤️ تست ( تصویر و کلیپ ) و خرید تمامی رنگها
هیچ محصولی یافت نشد.

لنز رنگی بلا

خرید لنز رنگی بلا  شما را یک قدم به جذاب بودن نزدیک تر می کند. لنزهای رنگی بلا با به کارگیری جدیدترین تکنولوژی های ساخت لنز و استفاده از مواد مرغوب توانسته است به سرعت در بازار لنزهای تماسی به عنوان یک برند با کیفیت مطرح شود.

این لنزها بر پایه ی آسفریک طراحی شده است که باعث راحتی بیشتر لنزها در چشم شده است. در طراحی آسفریک کاملا قسمت کروی شکل چشم پوشش داده می شود، بدین ترتیب این لنز رنگی استفاده ی بسیار راحتی دارد.

این لنزها که در رنگ بندی های بسیار زیبا و  متنوعی ارائه شده اند، در برابر اشعه های مضر UV از چشم محافظت می کند.

این لنزها که برای افراد با چشمان تیره نیز بسیار موثر عمل کرده است، در ایران جز لنزهای بسیار محبوب و پرفروش قرار داد.

لنز رنگی بلا دارای هفت سری لنزهای فصلی به نام های الیت، گلو، نچرال، دیاموند، کانتور، اسنو وایت و های لایت است.

این لنزهای فصلی دارای قطر 14.5 میلیمتر و انحنای پایه 8.6 میلیمتر است. تمامی این لنزها با استفاده از فناوری هایدروژل و با بهره گیری ماده ای به نام Polymacon ساخته شده است.

این لنزها را می توان در طول روز تا 8 ساعت به طور مداوم استفاده کرد و از چشمان زیبا و رنگی خود لذت برد. البته شاید با توجه به نوع ویژگی های ساختاری چشم کمی این مدت زمان کم و زیاد شود.

در کنار این لنزهای فصلی، این کمپانی دارای لنز رنگی روزانه نیز است. لنز رنگی روزانه بلا را می توان برای موقعیت های به خصوص استفاده کرد.

این لنزهای رنگی روزانه بلا به قطر 14.2 میلیمتر و انحنای پایه 8.6 میلیمتر است. این لنزها با استفاده از یک ماده ی به خصوص دیگر به نام   Methafilcon A و محتوای آب 55 درصد ساخته شده است.

خرید لنز رنگی بلا

می توانید بر اساس نیازتان از میان لنزهای رنگی فصلی و یا روزانه بلا یک لنز را انتخاب کنید. انتخاب رنگ لنز باید بر اساس ویژگی های ظاهری مانند رنگ چشم، پوست و مو انتخاب شود.رنگ پوست و چشم از اهمیت بیشتری برخوردار است، به هرحال رنگ مو را می توان تغییر داد.

لنزهای رنگی بلا را می توانید به صورت طبی نیز تهیه کنید. اگر دچار نزدیک بینی هستید و تصمیم گرفته اید عینک را کنار بگذارید، می توانید با استفاده از لنز طبی رنگی بلا تغییرات اساسی در چهره تان ایجاد کنید.

برای خرید لنز طبی رنگی ابتدا به یک اپتومتریست مراجعه کنید و پس از مشخص کردن نمره ی دقیق چشم و قطر و انحنای چشمتان اقدام به خرید لنز طبی رنگی کنید.

می توانید ابتدا از لنزهای رنگی روزانه ی بلا خریداری کنید و در صورت راضی بودن از عملکرد این لنز و نداشتن مشکل در حین استفاده از لنز سپس از لنزهای فصلی این مجموعه را تهیه کنید.

اگر از لنزهای رنگی روزانه بلا استفاده می کنید، نیازی به تهیه ی محلول لنز نوخاهید داشت. زیرا این لنزها یک بار مصرف است و باید و پس از استفاده و در پایان روز دور انداخته شود.

اما در صورت خرید لنزهای فصلی بلا حتما باید محلول لنز تهیه کنید. محلول لنزهای بسیار مختلفی که در بازار ووجد دارد که از قدرت پاک کنندگی متفاوتی برخوردار است.

می توانید بر اساس میزان حساسیت چشم هایتان از این محلول لنزها تهیه کنید. تنها با محلول لنز می توان لنزهای تماسی را شست و ضدعفونی کرد.

هیچ وقت از آب آشامیدنی برای شستن لنزهایتان استفاده نکنید. گرچه خوردن آب برای انسان هیچ گونه ضرر و زیانی ندارد، اما تماس لنزها با آب و استفاده از آن لنز می توان باعث بروز عفونت در چشم شود.

قیمت لنز رنگی بلا

قیمت لنز رنگی بلا در مدل های روزانه و فصلی متفاوت است. در سایت لنزرنگی می توانید به راحتی انواع مختلف این لنزها را استعلام قیمت کنید.

استفاده از لنز رنگی برای تغییر رنگ چشم راحت ترین و مطمئن ترین روش است. در کنار این لنزهای رنگی که در رنگ های طوسی، قهوه ای، سبز، آبی و عسلی ارائه شده است؛ لنزهای طرح دار و متفاوت نیز وجود دارد.

لنزهایی با طرح های مارپیچ، سیاه سفید و یا قرمز که در جشن های هالورین و پارتی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

لنزهای چشمی در لیست کالاهای پزشکی قرار دارد، به همین دلیل خواسته می شود برای خرید این لنزها تاییدیه و یا نسخه از پزشک داشته باشید.

چشم افراد از لحاظ ساختار با هم متفاوت است برای همین نمی توان برای تمامی افراد یک نسخه ی واحد پیچید، به همین دلیل باید هر شخصی که قصد استفاده از لنزهای تماسی را دارد به چشم پزشک مراجعه کند.

چشم پزشک و ی ااپتومتریست می تواند به شما بگویید که از چه نوع لنزی استفاده کنید. همچنین او می تواند بهترین و مناسب ترین برندها را خدمت شما معرفی کند تا هنگام خرید دچار سردرگمی نشوید.

لنز رنگی بلا از جمله لنزهایی است که کیفیت بسیار بلا و همچنین از راحتی بسیار بالایی برخوردار است. با این حال بهتر است باز هم قبل از خرید این لنز با اپتومتریست خود مشورت کنید.

رنگ بندی لنز رنگی بلا

در حال حاضر می توانید 5 رنگ زیبا و بسیار پرفروش زیر را در از سایت لنزرنگی تهیه کنید.

  • رادینت هیزل نات: رادینت هیزل نات یک لنز عسلی دور مشکی است. این لنز عسلی تیره می باشد و می تواند زیبایی طبیعی در چشم ایجاد کند.
  • گری کارامل: این مدل از لنز رنگی بلا یک لنز طوسی عسلی دور دار است. این لنز دارای خطوط بسیار باریک و مشکی نیز است که ظاهر طبیعی چشم را کاملا حفظ کرده است.
  • لومینس پرل: لومینس پرل یک لنز طوسی آبی دور دار است. این ترکیب لنز که تناژ رنگی سردی دارد با پوست های گرم هموخوانی بیشتری خواهد داشت.
  • هاسکی گری گرین: این لنز که دارای طراحی پیکسلی بسیار جذابی است، یک لنز طوسی سبز دوردار است. این لنز دارای رنگ بندی بسیار لطیف و دوست داشتنی است.
  • ویوید بلو: لنز آبی عسلی دور دار رنگی است که این لنز به چشمان شما می دهد. رگه های عسلی به کار رفته در این لنز باعث زیباتر شدن و منحصر به فرد تر شدن این لنز رنگی شده است.
blank