لنز رنگی ایراپتیکس ❤️ تست ( تصویر و کلیپ ) و خرید تمامی رنگها

در حال نمایش 9 نتیجه

700.000 تومان

Air Optix pure hazel

لنز عسلی روشن دور دار

700.000 تومان

Air Optix Colors honey

لنز عسلی دور دار

700.000 تومان

Air Optix Colors brown

لنز قهوه ای دور دار

700.000 تومان

Air Optix gemstone green

لنز سبز زمردی دور دار

700.000 تومان

Air Optix Colors green

لنز سبز عسلی دور دار

700.000 تومان

Air Optix sterling grey

لنز طوسی نقره ای دور دار

700.000 تومان

Air Optix Colors grey

لنز طوسی عسلی دور دار

700.000 تومان

Air Optix brilliant blue

لنز آبی برلیانی دور دار

700.000 تومان

Air Optix Colors blue

لنز آبی عسلی دور دار

لنز رنگی ایراپتیکس

لنز رنگی ایراپتیکس یک لنز رنگی با کیفیت و بسیار عالی است. کسانی که به سلامت چشم و راحتی چشم  هایشان فکر می کنند این لنز رنگی بهترین انتخاب است.

برترین مزیت لنزهای رنگی ایراپتیکس افزایش میران اکسیژن رسانی به چشم نسبت به دیگر برندهای لنز چشم است.

لنز رنگی ایراپتیکس با استفاده از فناوری سیلیکون هایدروژل ساخته شده است. لنزهایی که با استفاده از این فناوری ساخته می شوتد میزان اکسیژن زسانی بالاتر و بهتری دارند. به همین دلیل این لنزها نسبت به لنزهای رسیلیکونی محبوبیت بیشتری دارد.

این نوع از لنزهای تماسی نرم متشکل از یک سری مولکول های آب دوست می باشند که می تواند به راحتی رطوبت چشم را حفظ کنند و از خشکی چشم ها جلوگیری کند.

لنزهای سیلیکون هایدروژلی به طور معمول به صورت سه ماهه تولید می شوند. لنزهای رنگی ایراپتیکس لنزهای فصلی می باشند.

در پک این لنزها یک جفت لنز فصلی قرار دارد که برای استفاده ی سه ماه کافی می باشد.

لنز رنگی ایر اپتیکس محصولی از آمریکا می باشد. لنزهای رنگی این مجموعه دارای قطر 14.2 میلیمتر و انحنای پایه 8.6 میلیمتر است.

این لنزها دارای محتوای آب 33 درصد است. استفاده از فناوری Aqu Wetting  در لنزهای رنگی ایراپتیکس باعث افزایش حس راحتی چشم ها و همچنین عدم خشکی چشم در تمام مدت استفاده شده است.

این برند دارای لنزهای طبی بسیار با کیفیتی نیز است که می تواند به راحتی جایگزین عینک شود. لنزهای طبی رنگی این مجموعه در حال حاضر برای رفع مشکل نزدیک بینی قابل تهیه است.

لنزهای رنگی ایراپتیکس یکی از بهترین برندهای لنز رنگی و همچنین لنز طبی رنگی است که تمام کسانی که از این لنزهای این مجموعه استفاده کرده اند راضی بوده اند.

خرید لنز رنگی ایراپتیکس

خرید لنز رنگی ایراپتیکس بدون نسخه ی پزشک تز سایت لنز رنگی امکان پذیر است. اما بهتر است برای خرید لنزهای تماسی چه رنگی و چه طبی نسخه ی چشم پزشک داشته باشید.

همانطور که گفته شد لنزهای رنگی ایراپتیکس با استفاده از فناوری سیلیکون هایدروژل ساخته شده است. این لنزها نسبت به لنزهایی که تنها از فناوری هایدروژل استفاده کرده اند، مزیت هایی دارند.

یکی از قابل توجه ترین مزیت های این لنز نفوذپذیری بالاتر اکسیژن در آن است. بدین ترتیب می توان نسبت به لنزهای هایدروژل برای مدت زمان طولانی تری از آن استفاده کرد.

لنزهای ساخته شده از سیلیکون هایدروژل نسبت به لنزهای هایدروژل نسبت به رسوبات پروتئینی مقاوم تر می باشد.

لنزهای هایدروژل سیلیکونی گرچه نسبت به لنزهای هایدروژلی از محتوای آب کمتری برخوردار می باشد، اما ساختار این لنزها به گونه ای است که باعث خشکی چشم نمی شود.

این لنزها بسیار کمتر باعث ایجاد قرمزی و ناراحتی در چشم می شوند. به طور کلی افراد این دسته از لنزها را بسیار راحت تر از لنزهای هایدروژلی می دانند.

لنز رنگی ایر اپتیکس که با بهره گیری از این فناوری ساخته شده است در زمره ی راح ترین لنزهای تماسی قرار دارد که بسیار مورد تایید متخصصان چشم می باشد.

گرچه لنزهای رنگی ایراپتیکس از اکسیين رسانی بالایی برخوردار است، اما برای استفاده ی شبانه روزی مناسب نیست.

این لنز را باید شب قبل از خواب از چشمتان خارج کنید و تا استفاده ی بعدی در محلول لنز نگه دارید. لنزهای تماسی را نباید به طور مداوم در چشم نگه داشت که باعث ایجاد ناراحتی هایی  در چشم خواهد شد.

محلول لنزهای نرم و محلول لنزهای چند منظوره برای نگهداری و شست و شوی لنز رنگی ایر اپتیکس مناسب است.

قیمت لنز رنگی ایراپتیکس

قیمت لنز رنگی ایراپتیکس در مقایسه با کیفیت بسیار بالا و راحتی بی نظیرش کاملا مناسب است. برای دیدن رنگ بندی کامل این لنز و خرید آن به صورت آنلاین به وب سایت لنز رنگی مراجعه کنید.

لنزهای هایدروژل سیلیکونی به علت اضافه شدن ماده ی سیلیکونی کمی نسبت به لنزهای هایدروژل سفت تر و مقاوم تر می باشند.

البته در نسل جدید تولید این لنزها سعی شده است انعطاف پذیری لنزها بیشتر شود. گرچه این موضوع از راحتی استفاده ی لنزها چیزی کم نکرده است.

افرادی که حساسیت های آلرژیک مانند حساسیت فصلی و حساسیت به گرده های گل دارد، استفاده از هر دو نمونه ی لنزها می تواند باعث ایجاد قرمزی و سوزش در چشم ها شود.

چسبیدن گرده ها به سطح لنز باعث سوزش و قرمزی چشم در این افراد می شود. این افراد بهتر است از لنزهای روزانه استفاده کنند.

به هر حال در صورت داشتن واکش های آلرزیک شدید بهتر است با چشم پزشک و یا لپتومتریست خود مشورت کنید.

لنزهای رنگی ایراپتیکس علاوه بر پوشش رنگ رضایت بخشی که دارد کاملا بروی چشم جلوه ای طبیعی دارد.

برای آشنایی با رنگ بندی این لنز رنگی قسمت بعدی این مطلب را بخوانید.

رنگ بندی لنز رنگی ایر اپتیکس

کاتالوگ لنز رنگی ایراپتیکس شامل 9 رنگ زیبا و جذاب به شرح زیر است. تمامی این لنزها در سایت لنزرنگی به صورت پلانو (بدون نمره) و نره دار قابل تهیه است.

  • استرلینگ گری: استرلینگ گری یک لنز طوسی نقره ای دور دار بسیار جذاب است. این لنز را می توانند افراد با چشم های روشن و تیره استفاده کنند و از تغییر رنگ چشمشان لذت ببرند.
  • بروان: این مدل از لنز رنگی ایراپتیکس یک لنز رنگی بسیار طبیعی و دوست داشتنی است. اگر دارای چشمان تیره هستید و دوست دارید رنگ چشمتان را کمی تقویت کنید این لنز قهوه ای گزینه ی مناسبی است.
  • برلیانت بلو: لنز آبی برلیانی رنگی است که این مدل از لنز ایراپتیکس به خود اختصاص داده است. با خرید این لنز می توانید یک جفت چشم آبی عروسکی زیبا داشته باشید.
  • بلو: این لنز یک لنز آبی عسلی است. این لنز دور دار متفاوت از رنگ های دیگر لنزهای آبی است.
  • پیور هیزل: پیور هیزل یک لنز عسلی روشن و دور دار است که درخشش رنگ این لنز به روی چشم بسیار جلب توجه می کند.
  • جمستون گرین: لنز سبز زمردی را می توانید کاملا با خرید این لنز تجربه کنید. این لنز یک لنز رنگی منحصر به فرد و بسیار زیبا است.
  • گری: این لنز یک لنز طوسی عسلی دور دار است. این لنز را نیز می توان جز لنزهای رنگی نچرال دانست که بازخورد بسیار خوبی داشته است.
  • گرین: مدل گرین از لنزهای رنگی ایراپتیکس لنز سبز عسلی است. این لنز که دور دار است با برجسته کردن چشم هایتان زیبایی آن ها را چند برابر کند.
  • هانی: هانی نیز یک لنز عسلی دور دار است که زیبایی بسیار طبیعی و دیدنی به چشم ها می دهد.
blank