لنز رنگی اپرا ❤️ تست ( تصویر و کلیپ ) و خرید تمامی رنگها

نمایش 1–12 از 15 نتیجه

600.000 تومان

Opera salivia

لنز عسلی دور طوسی

600.000 تومان

Opera roemeria

لنز عسلی روشن بدون دور

600.000 تومان

Opera dio sienna

لنز عسلی دور دار

600.000 تومان

Opera dio malaga

لنز آبی دور دار

650.000 تومان

Opera sienna

لنز عسلی دور دار

600.000 تومان

Opera citrus

لنز سبز جنگلی دور دار

600.000 تومان

Opera geebung

لنز عسلی دور محو

600.000 تومان

Opera juniper

لنز طوسی سبز دور دار

600.000 تومان

Opera mandalay

لنز عسلی فندقی دور دار

600.000 تومان

Opera snow gray

لنز طوسی روشن بدون دور

600.000 تومان

Opera rafia

لنز عسلی خاکی روشن بدون دور

600.000 تومان

Opera mariana

لنز طوسی سبز عسلی دور دار

لنز رنگی اپرا

لنز رنگی اپرا یک سافت لنز است که برای تغییر رنگ چشم استفاده می شود. این لنز رنگی توسط کمپانی بزرگی در کره ی جنوبی تولید می شود.

لنزهای رنگی اپرا جز آن دسته لنزهای رنگی است که توانسته است با تنوع بخشیدن به محصولاتش در رنگ و نوع کارایی و همچنین پایین نگه داشتن قیمت مشتریان زیادی را جذب کند.

لنز رنگی اپرا در دو نوع فصلی و سالانه تولید شده است. این دو نوع لنز هر دو دارای قطر 14.2 میلیمتر و انحنای پایه 8.6 میلیمتر است.

ماده ی به کار رفته در ساخت هر دو لنز Helma است و از فناوری هایدروژل برای ساخت این لنز رنگی کمک گرفته شده است.

تنها تفاوت این دو لنز در محتوای آب و طول عمر آن است. محتوای آب لنز فصلی اپرا 38 درصد است و لنز سالانه اپرا 55 درصد است.

گرچه این تفاوت محتوای آب در استفاده های کوتاه مدت چندان مشخص نخواهد بود، اما اگر دارای چشمان حساس و خشک هستید بهتر است لنز رنگی فصلی اپرا را انتخاب کنید.

لنز رنگی فصلی اپرا را می توان تا سه ماه و لنز رنگی سالانه اپرا را تا 12 ماه استفاده کرد. مدت زمانی که می توان از یک لنز استفاده کرد توسط کمپانی سازنده توسط چکینگ یک سری پارامترها تعیین می شود.

هیچ وقت نباید از یک لنز بیشتر از مدت زمان مجاز تعیین شده ی آن استفاده کرد. حتی در طول روز نباید به طور مداوم یک لنز تماسی را به چشم داشت.

بهتر است پس از هر 6 الی 8 ساعت لنز را از چشم خارج کرده و در محلول لنز قرار دهید. این کار به سلامت چشم ها و لنزهایتان کمک خواهد کرد.

خرید لنز رنگی اُپرا

لنز رنگی اپرا دارای لنزهای بسیار متنوع دور دار (دور مشکی) و بدون دور است. اگر قصد خرید این لنز رنگی را دارید کافی است به نمایندگی لنز رنگی مراجعه کنید.

لنزرنگی یک مرکز تخصصی فروش لنز است که میتوانید در آن از تمامی برندها لنز رنگی خریداری کنید. یا حتی اگر به دنبال یک رنگ به خصوص هستید از میان رنگ ها لنز مورد نظر خود را تهیه کنید.

لنز رنگی اپرا را میتوانید به صورت نمره دار نیز تهیه کنید. لنز رنگی نمره دار همان لنز طبی رنگی است که می تواند باعث بهبود بینایی شود.

این گونه لنزها تنها برای افرادی که مشکل نزدیک بینی و یا دور بینی دارند قابل استفاده است. بهتر از قبل از خرید این گونه لنزها با یک اپتومتریست مشورت کنید.

خرید خودسرانه ی لنز طبی رنگی کار درستی نیست و می تواند باعث آسیب رساندن به بینایی تان شود. شما باید شماره دقیق چشمتان را بدانید تا بتوانید لنز طبی مناسب تهیه کنید.

همچنین در کنار خرید لنز اپرا، چون این لنزها از نوع فصلی و سالانه است حتما به محلول لنز نیز نیاز پیدا خواهید کرد.

محلول لنز مناسب این لنز همان محلول لنز مورد استفاده برای لنزهای نرم است که میتوانید از همین سایت لنزرنگی تهیه کنید.

به نحوه ی استفاده از محلول لنز دقت کنید. محلول لنزها از حاظ کارایی میتواند متفاوت باشند. برخی برای نگهداری از لنز، برخی برای ضدعفونی کردن لنز و برخی با هردوی این کارایی می باشند.

محلول لنزهایی که هم برای نگهداری و هم برای ضدعفونی لنز استفاده می شود، محلول لنزهای چند منظوره گفته می شود.

محلول لنزهای چند منظوره به علت کارایی متنوع ترش بسیار بیشتر مرود استقبال قرار گرفته است. البته توجه داشته باشید که این محلول لنز پس از باز شدن تنها تا سه ماه قابل استفاده خواهد بود.

قیمت لنز رنگی اُپرا

یکی از نکات بسیار مثبت لنز رنگی اپرا داشتن قیمت مناسب در کنار کیفیت بسیار خوب و مطلوب آن است. این لنزها در کنار تنوع رنگی که دارد بسیار راحت می باشد و در چشم به هیچ عنوان احساس نمی شود.

لنز رنگی اپرا از پوشش رنگی بسیار خوبی برخوردار است که می تواند مورد استفاده افرادی که چشم های بسیار تیره دارند نیز قرار بگیرد.

این لنزها با استفاده از فناوری هایدروژل ساخته شده است که علاوه بر حفظ پیوند هیدروژنی و آب که باعث حفظ رطوبت چشم ها می شود، اکسیژن رسانی مناسبی نیز به چشم دارد.

لنزهای تماسی راه بسیار طولانی را در طی تاریخ طی کرده اند. استفاده های اولیه ی لنز به راحتی لنزهای امروزی نبوده است.

لنزهای تماسی نرم با استفاده از دو فناوری هایدروژل و سیلیکون هایدروژل ساخته می شوند. لنزهای ساخته شده با هرکدام از این فناوری ها ویژگی ها و مزایای خاص خود را دارند.

لنزهای هایدروژل که به لنزهای آب دوست نیز شناخته می وشد اولین گروه لنزهای تماسی نرم بودند که در سال 1950 به جای لنزهای پلاستیکی سخت معرفی شدند.

لنزهای هایدروژل هنگامی که خشک شود و خارج از محلول قرار بگیرد سفت می شود. اما به محضی که در محلول لنز قرار بگیرد نرم خواهد شد.

این لنزها محتوای آب بالایی دارند و اکسیژن را به راحتی از خود عبور می دهند، به همین دلیل چشم ها در حین استفاده از این لنز کاملا سفید باقی خواهند ماند.

این لنزها استفاده ی بسیار ایمنی دارند و در صورت رعایت نکات بهداشتی باعث بروز مشکل در چشم نخواهد شد.

نکات بهداشتی که باید در حین استفاده از لنزهای رنگی اپرا رعایت کنید، شامل شستن دست ها هربار قبل از تماس با لنزها و همچنین شست و شوی مرتب و روزانه ی آن با محلول لنز است.

رنگ بندی لنز رنگی اپرا به چه صورت است؟

لنز رنگی اپرا در سه تن رنگ متفاوت طراحی شده است. لنزهای رنگی بدون دور و ساده، لنزهای رنگی دور دار (دور مشکی) و در نهایت لنزهای رنگی دور دار با مرکزیت عسلی می باشد.

لنزهای رنگی اپرا لنزهای بسیار طبیعی و فوق العاده جذاب هستند که هنگامی که بروی چشم هستند کسی متوجه وجود لنز در چشم هایتان نخواهد شد.

می توانید بر اساس رنگ پوست و مقاصد استفاده تان یکی از این مدل های لنز رنگی اپرا را انتخاب کنید و از تغییر رنگ چشمتان لذت ببرید.

مدل های لنز اپرا

جونیپر یک لنز طوسی سبز دور دار است. این لنز را می توان سبز و نه می توان طوسی دانست بلکه یگ رنگ کامل تلفیقی و نو است.

مدا رافیا از لنز رنگی اپرا یک لنز عسلی خاکی بدون دور است. این لنز درخشش متفاوتی در چشم ایجاد می کند.

سیتروس یک لنز سبز جنگلی بسیار خوشرنگ است. این لنز متفاوت از تمای لنزهای سبز رنگ است که تا به حال مشاهده کرده اید.

اسنو گری لنز طوسی روشن است که می تواند تفاوت محسوسی در رنگ چشم شما ایجاد کند. تیتان گری لنز طوسی سبز با مرکزیت عسلی است. این لنز دور دار نیز است و زیبایی و جذابیت چشم ها را تاحد چشمگیری افزایش می دهد.

مدل جوردی بلو یک لنز آبی طوسی دور دار است. در مرکز این لنز رنگ عسلی نیز دیده می شود که باعث زیبایی بیشتر ترکیب رنگ این مدل شده است.

لایت اسکای بلو یکی دیگر از مدل لنز آبی این برند است. این مدل از لنز رنگی اپرا یک لنز آبی بدون دور با ته رنگ طوسی است.

گیبونگ یک لنز عسلی دور محو است. دوستداران رنگ عسلی با انتخاب این لنز می توانند چشمان عسلی رنگ زیبا و متفاوتی داشته باشند.

یکی دیگر از مدل های عسلی این برند مدل ماندالای است. این لنز عسلی فندقی دور دار است. آخرین کد رنگی لنز رنگی اپرا که می توانید از مجموعه لنزرنگی تهیه کنید؛ مدل ماریانا است.

ماریانا یکی از مدل های بسیار زیبا و چشم نواز لنز رنگی اپرا است. این لنز طوسی سبز دور دار است که زیبایی خیره کننده ای به چشم ها می دهد. تفاوت این لنز با مدل تیتان گری این است که تیتان گری در مرکز آن رنگ عسلی نیز به کار رفته است.

blank