لنز رنگی اولبا ❤️ تست ( تصویر و کلیپ ) و خرید تمامی رنگها

در حال نمایش 5 نتیجه

650.000 تومان700.000 تومان

Olba twilight

لنز سبز عسلی زرد بدون دور

650.000 تومان700.000 تومان

Olba star green

لنز سبز عسلی بدون دور

650.000 تومان700.000 تومان

Olba choclate

لنز عسلی طلایی دور دار

650.000 تومان700.000 تومان

Olba monster

لنز طوسی یخی مرکز عسلی دور دار

650.000 تومان700.000 تومان

Olba heaven

لنز آبی سبز بدون دور

لنز رنگی اولبا

با خرید لنز رنگی اولبا زیبایی چشم هایتان را چند برابر کنید. این لنز رنگی دارای 5 رنگ کاربردی و زیبا است که با پوشیدن هر کدام می توانید چهره ای متفاوت و جذاب برای خود ایجاد کنید. امروز استفاده از لنزهای تماسی رنگی در میان خانم ها و حتی آقایان بسیار رواج پیدا کرده است. استفاده از این ها هیچ گونه خطری برای سلامت چشم ها ندارد و تمامی آن ها مورد تایید سازمان غذا و دارو آمریکا و سازمان های بهداشت جهانی هستند.

مشخصات لنز رنگی اولبا

قبل از هر چیز و اقدام برای خرید باید مشخصات لنز انتخابی خود را کامل مطالعه کنید. البته خواندن مشخصات لنز به تنهایی کافی نیست و حتما باید قبل از خرید تاییدیه اپتومتریست را قالب نسخه برای خرید آن دریافت کنید.

قبل از هر چیز بدانید برند olba در کره ی جنوبی تولید می شود و یکی دیگر از محصولات این کشور پیشرو در تولید لنزهای تماسی به حساب می آید. لنز اولبا تنها یک لنز زیبایی نیست و در واقع یک لنز طبی رنگی است. یعنی افرادی که مشکلات انکساری نزدیک بینی نیز دارند می توانند از این محصول استفاده کنند.

پوشش نمره ای این نیز بسیار گسترده است و از منفی نیم تا منفی ده را شامل می شود. اگر در دید دور مشکل دارید، می توانید متناسب با نمره ی چشمتان و آنچه اپتومتریست برای لنز مناسب تشخیص داده است، یکی از این نمره ها را انتخاب کنید تا هم رنگ چشمتان را تغییر دهید و هم از استفاده از عینک بی نیاز شوید.

دوره ی استفاده از این لنز نیز یک سال است. یعنی پس از خرید و باز کردن پلمپ آن تا یکسال که همان دوازده ماه می شود می توانید از لنزتان استفاده کنید. تنها در صورت تغییر نمره ی چشمتان و یا گم کردن آن مجبور به خرید یک جفت تازه خواهید شد.

لنز اولبا دارای منحنی پایه 8.6 میلیمتر و قطر 14.20 میلیمتر است. این مشخصات برای اکثر افراد که دارای چشمان ریز و متوسط هستند مناسب است.  به علت این که لنز رنگی است، بسیار اهمیت دارد که قطر لنز با قطر چشمتان همخوانی داشته باشد که تمام قسمت رنگی چشمتان را پوشش دهد.

معرفی رنگ بندی لنز اولبا

لنز رنگی اولبا جر لنزهای رنگی مات با پوشش رنگی فوق العاده است. فرقی ندارد که دارای چشمان تیره و یا روشن هستید. هر کدام از این رنگهای آن را انتخاب کنید چشمانتان را به رنگی متفاوت تغییر خواهد داد.

برخی از مدلهای این دور دار و برخی بدون دور هستند. آنهایی که دور دار هستند کمی باعث درشت تر دیده شدن چشمها می شود و جذابیت چهره را بیشتر میکند. مدلهای بدون دور نیز برای کسانی که سادگی را بیشتر می پسندند مناسب است.

5 رنگ جذاب این برند عبارتست از:

  • استارگرین: لنز سبز عسلی بدون دور رنگ استارگرین لنز اولبا است. این لنز هم برای افراد با پوستهای سبزه و هم برای افرادی که پوست های روشن دارند انتخاب مناسبی است.
  • مانستر: مانستر یک لنز طوسی یخی روشن مرکز عسلی دور دار است. ترکیب رنگ این لنز بی نظیر است و تغییرات جادویی را در چشمتان ایجاد خواهد کرد. این لنز دارای ترکیب رنگ روشنی است پس از اگر دارای چشمان تیره هستید و دوست ندارید تغییرات زیادی در رنگ چشمتان ایجاد شوید از خرید این مدل حزر کنید.
  • چاکلتک: لنز عسلی طلایی دور دار میتواند یک انتخاب فوق العاده برای نوجوانان و جوانان باشد. این لنز برای افرادی که دارای پوست گندمی هستید بسیار جذاب است و زیبایی خیره کننده ای به چهره شان خواهد داد.
  • توآیلیت: این لنز سبز عسلی کمی با مدل استارگرین متقاوت است. این مدل دارای ته مایه ی زرد و دوردار است. اگر دوست دارید رنگ سبز عسلی مشoصتر در چشمانتان دیده شود این مدل به علت این که دور دار است گزینه ی ایده آل تری خواهد بود.
  • هیون: آخرین مدل اولبا، هیون و یک لنز آبی سبز بدون دور است. این رنگ در واقع برگرفته از رنگ اقیانوسها است و می تواند آرامش و ابهت دریا را به چشمانتان بدهد.

خرید لنز رنگی اولبا

در صورتی که قصد خرید لنز رنگی والبا در هر کدام از مدل های فوق را دارید، کافی است به فروشگاه ما که تنها نمایندگی رسمی فروش در ایران است مراجعه کنید.

همان طور که گفته شد لنزهای رنگی همگی مورد تایید سازمان غذا و دارو آمریکا است به شرطی که از فروشگاه های معتبر تهیه شود. خرید ان ها از دست فروش ها و مغازه هایی که مجوز فروش این گونه محصولات را ندارند، هیچ گونه مسولیت در قبال سلامت چشم هایتان نخواهند داشت.

پس حتما برای حفظ سلامت چشم هایتان حتی برای خرید لنزهای رنگی نسخه ی چشم پزشک داشته باشید و به فروشگاه های معتبر مانند نمایندگی های فروش لنز در تهران مراجعه کنید.

قیمت لنز رنگی اولبا

قیمت لنز رنگی اولبا در دو نوع نمره دار و بدون نمره متفاوت است. مدل های نمره دار دارای قمیت بیشتری هستند. اما در مجموع با توجه به این که این لنز سالانه است، در مقایسه بادیگر لنزهای سالانه دارای قیمت قابل قبول و معقولی است.

قیمت آن چندان بالا نیست که نتوانید آن را تهیه کنید. می توانید به راحتی آن را از فروشگاه لنز رنگی خریداری کنید و تا یکسال چشمان رنگی زیبایی داشته باشید.

فراموش نکنید که گرچه این لنز سالانه است، اما یک لنز کاملا روزانه است. یعنی حتما باید قبل از خواب آن را از چشم خارج کنید و سپس بخوابید

هنگامی که لنز در چشم نیست باید آن را در محلول مخصوصی به نام مایع لنز نگهداری کنید. پس هنگام خرید، تهیه مایع لنز را فراموش نکنید. البته مایع لنز تنها برای نگهداری آن استفاده نمی شود. بلکه برای شست و شو و ضدعفونی کردن آن نیز به کارتان می آید.

رعایت سایر نکات بهداشتی نیز در مورد این صادق است. به عنوان مثال حتما قبل از تماس با آن دست هایتان را بشورید. قبل از رفتن به حمام، استخر و سونا آن ر از چشمتان خارج کنید. از در اختیار گذاشتن آن به کس دیگر اجتناب کنید.

این قوانین تنها برای حفظ سلامت چشم شما و جلوگیری از عفونت چشم است.

blank