لنز رنگی ان کی ❤️ تست ( تصویر و کلیپ ) و خرید تمامی رنگها

در حال نمایش 11 نتیجه

1.100.000 تومان1.200.000 تومان

NK lio aster

لنز طوسی سبز دور دار

1.100.000 تومان1.200.000 تومان

NK lio gray

لنز طوسی ته مایه سبز

1.100.000 تومان1.200.000 تومان

NK lio coco

لنز قهوه ای بدون دور

1.100.000 تومان1.200.000 تومان

NK lio cofe

لنز عسلی ته مایه سبز دور دار

1.100.000 تومان1.200.000 تومان

NK lio cappuccino

لنز شامپاینی تیله ای

1.100.000 تومان1.200.000 تومان

NK lio marine

لنز سبز دور دار

1.100.000 تومان1.200.000 تومان

NK lio green

لنز سبز بدون دور

1.100.000 تومان1.200.000 تومان

NK lio greza

لنز طوسی سبز دور دار

1.100.000 تومان1.200.000 تومان

NK lio hazel

لنز عسلی ته مایه سبز دور دار

1.100.000 تومان1.200.000 تومان

NK lio amber

لنز آبی سرمه ای ته مایه سبز

1.100.000 تومان1.200.000 تومان

NK lio merlot

لنز سبز مرکز عسلی دور دار

لنز رنگی ان کی

لنز رنگی ان کی یک فرصت استثنایی برای داشتن چشمانی رنگی و خاص برایتان مهیا کرده است. نکات قابل توجه زیادی در مورد این برند وجود دارد که در ادامه به طور مفصل آن ها را خدمتتان عرض خواهیم کرد.

شاید به نظرتان این برند از شهرت کمتری نسبت به برندهای دیگر مانند ایراپتیکس، دهب، سولوتیکا و … برخوردار باشد. اما به جرئت می توان گفت که این برند از لحاظ کیفیت و کارایی در تغییر رنگ چشم در رقابت با دیگر برندها است. در ادامه با جزئیات بیشتری از این لنز رنگی آشنا خواهید شد.

خرید لنز رنگی ان کی

لنز رنگی ان کی یک لنز فصلی است. طبق نظر متخصصان چشم، بهترین نوع لنزهای تماسی در وهله ی اول لنزهای یکبار مصرف، سپس لنزهای فصلی هستند. زیرا آن ها معتقدند با توجه به حساسیت بافت چشم هر چه تعویض کنتاکت ها در فواصل زمانی کوتاه تری انجام بگیرد، سلامت چشم ها بیشتر حفظ می شود.

این به معنای ناکارآمد بودن لنزهای سالانه نیست. لنزهای سالانه نیز مورد تایید FDA است و با مجوز این سازمان تولید می شوند. اما افرادی که از این مدل استفاده می کنند، باید نکات بهداشتی را با دقت بیشتری دنبال کنند.

این لنز گرچه از لحاظ مشخصات فنی مانند دیگر برندها است، اما باعث بزرگ تر دیده شدن چشم می شود. این ویژگی باعث شده است که افراد زیادی علاقه مند به خرید آن باشند. چشمان بزرگ و رنگی زیبایی چهره شما را چند برابر خواهد کرد.

از لحاظ راحتی نیز برند ان کی بسیار منحصر به فرد است. پس از گذاشتن آن در چشم به هیچ عنوان در چشم احساس نمی شود. همچنین محتوای آب مناسبشآن را برای استفاده های طولانی مدت مناسب کرده است. به همین دلیل می توانید بدون نگرانی از خستگی چشم هایتان و قرمز شدن آن برای رفتن به مهمانی از لنز رنگی ان کی استفاده کنید.

رنگبندی لنز رنگی ان کی

لنز ان کی را در 11 رنگ متنوع، جذاب و خلاقانه زیر قابل تهیه است:

 • لیو آستر: لنز طوسی سبز دور دار، یک لنز رنگ فوق العاده خاص برای افراد خاص است.
 • لیو آمبر: رنگ منحصر به فرد و انحصاری این برند لیو آمبر یک لنز سرمه ای با ته مایه سبز است.
 • لیو کاپوچینو: لنز شامپاینی تیله ای از جمله لنزهای رنگی خلاقانه این برند است.
 • لیو کافه: این لنز عسلی ته مایه سبز دور دار است که یک انتخاب چهار فصل به شمار می آید.
 • لیو کوکو: افرادی که دارای چشمان قهوه ای رنگ هستند و دوست دارند درخشش چشمان خود را تقویت کنند می توانند از این لنز قهوه ای استفاده کنند.
 • لیو گرزا: این لنز طوسی سبز دور مشکی و بسیار روشن است. افرادی که دوست دارند تغییرات بیشتری را در رنگ چشمشان ایجاد کنند این لنز را خریداری کنند.
 • لیو گری: لیو گری از جمله لنزهای بسیار پرطرفدار و خوشرنگ است. این لنز طوسی با ته مایه سبز است. این لنز به روی چشم کمی متمایل به آبی است.
 • لیو گرین: گرین به معنای سبز است و این لنز سبز رنگ است. رنگ سبز لجنی آن باعث متفاوت تر شدن آن با دیگر رنگ ها شده است.
 • لیو مارین: لیو مارین نیز مجدد یک کنتاکت تماسی به رنگ سبز است. تفاوت آن با مدل قبلی در دور دار بودن آن است.
 • لیو مارلوت: لیو مارلوت یک لنز سبز با مرکز عسلی است. این مدل که دور دار نیز است چشمانتان را مانند الهه های مصری زیبا و جادویی می کند.
 • لیو هازل: ترکیب رنگ این مدل برعکس مدل بالا است. این لنز عسلی با ته مایه سبز است. زیبایی این لنز در چشم بی نظیر است.

قیمت لنز رنگی ان کی

قیمت لنز رنگی ان کی را با قیمتی باورنکردنی می توانید در سایت لنز رنگی مشاهده کنید و اقدام به خرید کنید. توجه داشته باشید که قیمت آن برای مدل های نمره دار کمی افزایش خواهد داشت. آن ها به علت افزایش کاربرد و کارایی آن است.

در واقع در صورتی که شخصی دچار مشکل انکساری باشد، بهتر است به جای خرید لنزهای معمولی و استفاده از عینک از لنزهای طبی رنگی استفاده کنند. زیرا این طور زیبایی چشم هایشان بیشتر نمایان می شود و می تواند با انجام یک آرایش چشم ساده تاثیر گذاری رنگ چشم خود را افزایش دهند.

فراموش نکنید که چون لنز ان کی یک لنز فصلی هست، حتما هنگام خرید مایع لنز نیز برای تمیز کردن و ضدعفونی آن نیز تهیه کنید. خرید محلول لنز برای نگهداری از لنز زمانی که در چشم نیست لازم است.

blank