لنز رنگی اف ایکس ❤️ تست ( تصویر و کلیپ ) و خرید تمامی رنگها

در حال نمایش 9 نتیجه

1.200.000 تومان1.300.000 تومان

FX aurora assos

لنز طوسی عسلی دور دار

1.200.000 تومان1.300.000 تومان

FX nile brown

لنز عسلی دور دار

1.200.000 تومان1.300.000 تومان

FX nil blue

لنز آبی مرکز عسلی دور دار

2.400.000 تومان2.500.000 تومان

FX rihanna

لنز سبز عسلی دور دار

1.200.000 تومان1.300.000 تومان

FX aurora bodrum

لنز آبی سرمه ای دور دار

1.200.000 تومان1.300.000 تومان

FX aurora atlantis

لنز آبی موج دار

1.200.000 تومان1.300.000 تومان

FX aurora brown

لنز عسلی شفاف دور دار

1.200.000 تومان1.300.000 تومان

FX aurora green

لنز سبز جنگلی دور دار

1.200.000 تومان1.300.000 تومان

FX aurora istanbul

لنز آبی سرمه ای دور دار

لنز رنگی اف ایکس

لنز رنگی اف ایکس یک اکسسوری بسیار جذاب است که به شما این امکان را می دهد که با کمترین تلاش بیشترین تغییر را در چهره ی خود ایجاد کنید.

این لنز را می توانید برای قرارهای دوستانه تا مهمانی های شیک انتخاب کنید تا باعث زیبایی چهره و استایلتان شوید.

لنزهای اف ایکس FX یک نوع لنز تماسی نرم است که جلوه ای بسیار خاص چشم ها خواهد داد. این لنز رنگی دارای طراحی بسیار فوق العاده زیبا و جذابی هستند که ظاهر ساده ی چشمان شما را به چشمانی متفاوت و شیک تغییر می دهند.

در فروشگاه لنز رنگی می توانید به راحتی به انواع مدل های لنز رنگی اف ایکس دسترسی داشته باشید. لنزهای اف ایکس لنزهایی سالانه با قطر 14.2 میلیمتر و انحنای پایه ی 8.6 میلیمتر است.

منظور از لنز سالانه لنزی است که می توان از زمان باز شدن بسته بندی محصول تا 12 ماه از آن استفاده کرد. البته توجه داشته باشید این بدین معنی نیست که می توان به طور مداوم و شبانه روزی این لنز را در چشم داشت. بلکه تنها در زمان بیداری و نهایت تا 8 ساعت در طی شبانه روز به طور مداوم می توان از این لنز رنگی زیبا استفاده کرد.

اگر به یک مهمانی به خصوص دعوت شده اید، کافی است از این لنز رنگی استفاده کنید تا زیبایی لباس و آرایشتان را تکمیل کند.

این لنز دارای تاییدیه ی FDA یا همان سازمان غذا و دارو آمریکا است. بنابراین می توانید با اطمینان خاطر از لنزهای این مجموعه استفاده کنید.

این لنز راحتی فوق العاده ای در چشم به دنبال خواهد داشت و به هیچ عنوان باعث سوزش، خاش و قرمزی در چشم نخواهد شد. این لنز دارای محتوای آب 40 درصد همراه با اکسیژن رسانی بسیار بالا به چشم می شود.

خرید لنز رنگی اف ایکس

خرید لنز رنگی اف ایکس FX در 7 رنگ زیر از طریق وب سایت لنز رنگی امکان پذیر است:

  • ریحانا: ریحانا معرف یک لنز سبز عسلی در کاتالوگ لنز اف ایکس می باشد. این رنگ از لنز برای افراد با پوست های سبزه تیره گزینه ی بسیار مناسبی خواهد بود.
  • بودروم: این مدل از لنز اف ایکس یک تنالیته ی بسیار جذاب و خاص را دارا می باشد. این لنز به رنگ آبی سرمه ای با ته مایه ای از بنفش است. این لنز با رنگ موهای دودی و پلاتینه یخی بسیار چهره ای زیبا و متفاوت برایتان ایجاد خواهد کرد.
  • آتلانتیس: مدل آتلانتیس لنز آبی است. این لنز می تواند امواج دریا را در چشمانتان کاملا به تصویر بکشد. این لنز برای افراد با پوست های روشن و موهای بلوند می تواند بهترین گزینه باشد.
  • استانبول: این مئل از لنز اف ایکس یکی از یباترین مدل های آن به حساب می آید. این لنز آبی سرمه ای با ته مایه ای از رنگ طوسی است. این لنز آبی طوسی زیبایی فوق العاده ای به چشم می دهد.
  • گرین: این لنز سبز رنگ و بسیار خوش رنگ است. این لنز را می توانید با یک لباس سبز یشمی ست کنید و زیبایی شکیلی به چهره تان بدهید. این لنز برای افراد با پوست های روشن و تیره مناسب است.
  • بروان: بروان یک لنز عسلی بسیار درخشان و زیبا است. این لنز گزینه ای بسیار مناسب برای افراد با چشمان قهوه ای است. این لنز طبیعی ترین حالت ممکن را به چشم ها خواهد داد.
  • نیل بلو: نیل بلو آخرین مدل از لنز رنگی FX است. این لنز آبی عسلی است. بافت به کار رفته در این لنز به صورت یکنواخت و بسیار متفاوت است. این لنز گزینه ای بسیار مناسب برای مهمانی های خاص می باشد.

نکاتی برای خرید لنز رنگی اف ایکس

در این قسمت چند نکته که باید هنگام خرید این لنز رنگی به آن توجه داشته باشید، توضیح داده می شود.

هنگام خرید این لنز حتما از سلامت چشم هایتان اطمینان حاصل کنید. نکاتی که باید به آن در چکاپ چشم هایتان توجه داشته باشید؛ نداشتن التهاب چشم ها و نداشتن چشم هایی خشک و حساس است.

در صورت این که قرنیه ی چشمتان ملتهب باشد و یا دارای چشانی خشک باشید، استفاده از لنز تماسی باعث تحریک چشم ها و تشدید این مشکلات در چشم هایتان خواهد شد.

نکته ای دیگر که باید هنگام خرید لنز رنگی به آن توجه داشته باشید، مدت زمان استفاده از این لنز است. این لنز یک لنز سالانه است. پس زمانی که پلمپ آن را باز می کنید؛ حتما تاریخش را یادداشت کنید تا پس از گذشت دوازده ماه لنز خود را تعویض کنید.

همانطور که گفته شد، این لنز باید پس از چند ساعتی که در چشم بود، از چشم خارج شود و نمی توان به طور مداوم از آن استفاده کرد. همچنین حتما قبل از خواب باید لنز را از چشم خارج کنید.

هنگامی که لنز را از چشمتان خارج کردید، باید آن را با مایع مخصوص لنز یا همان محلول لنز بشورید. سپس برای استفاده ی بعد در جالنزی نگهداری کنید.

پس حتما هنگام خرید لنز رنگی سالانه ی اف ایکس محلول لنز و جالنزی نیز تهیه کنید.

قیمت لنز رنگی اف ایکس

قیمت بالای لنز رنگی اف ایکس بیشتر به دو دلیل عمده می باشد. اول از همه کیفیت بالای این لنز و پوشش رنگ فوق العاده ی آن در قیمت این لنز تاثیر مستقیم دارد.

دوم نیز مدت زمان استفاده از این لنز که مدت زمان یک سال را به خود اختصاص داده است. همانطور که در قسمت های قبلی به آن اشاره شد، لنز رنگی اف ایکس یک لنز سالانه است.

لنزهای رنگی در قیمت بسیار متفاوت می باشند. شما می توانید بر اساس نیاز و هزینه ای که برای خرید لنز خود کنار گذاشته اید، اقدام به خرید لنز مناسب خود داشته باشید.

برخی از برندهای لنز مانند آرین، بلا و فرشلوک دارای قیمت های پایینی در لنز رنگی هستند. البته با توجه به طول عمر لنز این قیمت متفاوت می باشد.

در میان لنزهای فصلی رنگی، لنز رنگی فرشتن، لنز رنگی فستیوال مورنینگ و بوش اند لومب علاوه بر قیمت مناسب از کیفیت خوبی نیز برخوردار هستند.

در میان لنزهای رنگی سالانه می توان به برندهای لنز ماکسیما، لنز کلیر کالر و لنز رنگی کلیر ویژن اشاره کرد. این لنزها ضمن قیمت مناسب دارای کیفیت قابل قبولی نیز می باشد.

راحی لنزها در چشم از اهمیت زیادی برخوردار است. پس حتما قبل از خرید لنز با خواندن مشخصات فنی لنز و با انطباق آن با چشم از این امر اطمینان حاصل کنید.

blank