لنز رنگی ادور ❤️ تست ( تصویر و کلیپ ) و خرید تمامی رنگها
هیچ محصولی یافت نشد.

لنز رنگی ادور

لنز رنگی ادور یک لنز زیبایی است که بروی قرنیه چشم قرار گرفته و رنگ چشم را به رنگی دیگر تغییر می دهد.

لنز رنگی ادور محصولی از استالیا است و جز با کیفیت ترین لنزهای رنگی محسوب می شود. این لنز علاوه لنزهای رنگی با کیفیتی که دارد جز معدود برندهایی است که دارای لنزهای طبی رنگی با شماره های کامل است.

لنزهای رنگی ادور علاوه بر لنزهای با شماره ی منفی دارای، لنزهای مثبت نیز است. بیشتر برندها تنها شماره های منفی را پوشش می دهند.

اما برند ادور با ارائه ی لنزهای مثبت این امکان را برای افراد دور بین نیز فراهم کرده است تا بتوانند علاوه بر تصحیح دید رنگ چشمشان را نیز تغییر دهند.

لنزهای طبی رنگی ادور را می توانید در شماره های منفی 6 تا مثبت 6 از مجموعه لنزرنگی تهیه کنید. این شماره ها با دقت 0.25 تغییر می کند.

این برند دارای ساختاری بسیار با کیفیت با تنوع رنگی بسیار زیبا و جذاب است. لنزهای رنگی ادور را می توان جز لنزهای لوکس و برتر جهان دانست.

این لنزها دارای قطر 14.00 میلیمتر با انحنای پایه ی 8.6 میلیمتر است. استفاده از فناوری هایدروژل  و محتوای آب 45 درصدی این لنز باعث راحتی آن در حین استفاده شده است.

این لنز با استفاده از Polymacon ساخته شده است که کاملا با ساختار چشم منطبق است. لنزهای رنگی ادور جز لنزهای فصلی است. استفاده از لنزهای فصلی بیشتر مورد تایید چشم پرشکان است.

این لنز ایتالیایی علاوه بر کیفیت بالایی که دارد قابلیت فیلتر اشعه های مضر را نیز دارد و می تواند از چشم در برابر این اشعه ها محافظت کند.

در ادامه بیشتر با نوع ترکیب رنگ این لنز رنگی لوکس آشنا خواهید شد.

خرید لنز رنگی ادور

لنزهای رنگی نیز مانند لنزهای طبی جز دسته های کالا طب و پزشکی قرار دارد. این دسته بندی تویط سازمان غذا و داروی آمریکا صورت گرفته است.

پس باید برای خرید این لنزها مانند دیگر ملزومات پزشکی نسخه ی پرشک داشته باشید. حال در کشور ما سخت گیری چندانی برای ارائه نسخه هنگام خرید لنز وجود ندارد.

اما اگر برای خرید لنز رنگی ادور نسخه ی پزشک داشته باشید، در ادامه ی استفاده از این لنز خودتان راحت تر خواهید بود.

اول از همه پزشک متناسب با سایز چشم و انحنای چشمتان برایتان لنز تجویز خواهد کرد. بدین ترتیب هنگام استفاده از لنز حس راحت تری خواهید داشت.

دو م اگر چشمتان مشکل انکساری نیز داشته باشد، چشم پزشک نمره ی دقیق لنزی که باید تهیه کنید را به شما اعلام می کند. بدین ترتیب می توانید دیدی بسیار شفاف و واضح را همراه با لنز استفاده کنید.

سوم چشم پرشک تمام بایدها و نبایدهای استفاده از لنز و همچنین نحوه ی صحیح استفاده از لنز رنگی و لنز طبی رنگی را برایتان توضیح خواهد داد.

و در آخر اگر در حین استفاده از لنز دچار مشکل شدید، چشم پزشک با دانستن مشخصات چشمیتان قبل از استفاده از لنز می تواند راحتتر این مشکل را برطرف کند.

لنز رنگی ادور یک لنز فصلی است که حتما باید در کنار آن محلول لنز نیز تهیه کنید. اگر از قبل محلول لنز در خانه دارید آن را دور بیندازید.

زیرا مدت زمان استفاده از هر محلول لنز تنها سه ماه است و پس از آن باید محلول لنزتان را با محلول لنز جدیدی تعویض کنید.

خرید یک جالنزی یدک نیز هنگام تمیز کردن جالنزی قبلی می تواند بسیار کمکی باشد. خرید قطره ی لنز نیز زیر نظر پزشک و در صورتی که چشم های بسیار خشک وحساس دارید کارایی خواهد داشت.

قیمت لنز رنگی ادور

قیمت لنز رنگی ادور نسبت به کیفیت بسیار بالای آن بسیار مناسب و منطقی است. لنزهای طبی رنگی آن با لنزهای رنگی آن کمی تفاوت قیمت دارد.

لنزهای رنگی عنبیه چشم شما را می پوشند و به چشمانتان یک رنگ کاملا جدید می دهد. این رنگ را می توانید نزدیک به رنگ طبیعی چشم خود انتخاب کنید یا کاملا یک رنگ متفاوت را تهیه کنید.

لنزهای رنگی مات لنزهایی هستند که می توانند تغییرات اساسی در رنگ چشم شما ایجاد کند. اگر دارای چشمانی به رنگ تیره هستید لازن است از این نوع لنزها تهیه کنید.

اما لنزهای تقویت کننده می تواند رنگ چشم شما را در جهت رنگ چشم خودتان تقویت کند. این لنز برای افرادی که چشمهای روشن دارد طراحی شده است. این لنز برای چشمان تیره مناسب نیست.

مشخص کردن رنگ پوست نیز می تواند در انتخاب رنگ لنز مناسب به شما کمک کند. پوست ها را به سه دسته گرم و سرد و خنثی تقسیم می کنند.

افرادی که پوست سرد دارند ته رنگ پوستشان به رنگ صورتی مایل به آبی است. افرادی که پوست گرم دارند پوستشان به رنگ هلویی و یا زرد دیده می شود.

مخلوطی از پوست های گرم و سرد، رنگ پوست خنثی را تشکیل می دهد.  اگر از این طریق نمی توانید رنگ پوستتان را مشخص کنید به رگ های ساعدتان نگاه کنید.

اگر این رگه ها به رنگ آبی است شما جز افراد با پوست های سرد هستید و اگر دارای رگ های مایل به سبز هستید دارای پوست گرم می باشید.

مشخص کردن رنگ پوست، انتخاب رنگ لنز را برایتان ساده تر می کند. در دادمه با طیف رنگی لنزهای رنگی ادور آشنا خواهید شد.

رنگ بندی لنز رنگی ادور

لنز رنگی ادور دارای 21 رنگ زیبا و جذاب در سه طیف بدون دور، دور دار و دور دار با مرکزیت عسلی است. لنزهای با پسوند Tri لنزهای دور دار با مرکزیت عسلی، لنزهای Bi لنزهایی دور دار و لنزهای Dare لنزهایی بدون دور هستند.

لنزهای رنگی ادور از پوشش رنگ بسیار بالایی برخوردار است. افراد با چشمهای روشن و تیره می توانند از لنزهای این کمپانی استفاده کنند و زیبایی چشم هایشان را چند برابر کنند.

  • آکوا: آکو یک لنز آبی اقیانوسی بسیار زیبا است.
  • بلو: این لنز آبی برازنده افراد با پوست های سرد است.
  • گرین: این لنز سبز و بسیار زیبا است.
  • گری: این مدل از لنز رنگی ادور یک لنز طوسی است.
  • هازل: این مدل از لنز ادور یک لنز قهوه ای است.
  • هانی: هانی یک لنز عسلی است.
  • یلو: این لنز یک لنز کهربایی بسیار خاص و منحصر به فرد است.
blank