لنز رنگی آمورا ❤️ تست ( تصویر و کلیپ ) و خرید تمامی رنگها

در حال نمایش 7 نتیجه

900.000 تومان950.000 تومان

Amora snow white

لنز طوسی کرمی سبز دور دار

900.000 تومان950.000 تومان

Amora rapunzel

لنز طوسی آبی سبز دور

900.000 تومان950.000 تومان

Amora belle

لنز ماشی سبز طوسی دور دار

900.000 تومان950.000 تومان

Amora Admiral

لنز طوسی آبی دور دار

900.000 تومان950.000 تومان

Amora Tuscany

لنز سبز دور دار

900.000 تومان950.000 تومان

Amora Malachite

لنز سبز بدون دور

900.000 تومان950.000 تومان

Amora Machiatto

لنز عسلی روشن دور دار

لنز رنگی آمورا

لنز رنگی آمورا یک برند جدید در مجموعه لنز رنگی است. این لنز محصولی از کمپانی مام کره ی جنوبی است.

لنزهای رنگی آمورا لنزهایی با قطر 14.2 میلیمتر و انحنای پایه 8.6 میلیمتر است. محتوای آب 42 درصدی این لنز نشان دهنده ی راحتی این لنز در مصارف روزانه است.

این لنز رنگی یک لنز فصلی است. در بسته بندی آن یک جفت لنز چشم قرار دارد. می توانید این لنز را به صورت جفتی و یا تکی تهیه کنید.

لنزهای رنگی آمورا را می توانید به صورت نمره دار نیز تهیه کنید. لنزهای رنگی نمره دار همان لنزهای طبی رنگی است که بسیار مورد استفاده ی افرادی قرار میگیرد که برای اصلاح بینایی خود از عینک استفاده می کنند.

این افراد که دچار نزدیک بینی و دور بینی هستند می توانند با تهیه این لنزها هم دیگر نیازی به عینک نداشته باشند هم اینکه رنگ چشمشان را به دل خواه تغییر دهند.

البته لنزهای رنگی آمورا در حال حاضر تنها برای رفع مشکل نزدیک بینی دارای لنزهایی است. این لنزها را می توانید در شماره ی منفی 0.5 تا منفی 6 تهیه کنید.

برای خرید این لنزها قطعا به نسخه ی پزشک یا اپتومتریست نیاز خواهید داشت. گرچه مراجعه به اپتومتریست برای خرید لنزهای رنگی نیز می تواند برایتان بسیار مفید باشد.

چشم پزشک می تواند راهنمایی های صحیح برای استفاده از لنز چشمی را بدهد و شما را از آسیب ها و عوارض ناشی از استفاده از لنزهای چشمی دور نگه دارد.

لنز رنگی آمورا دارای کیفیت بسیار مناسبی است و می تواند یک گزینه ی مناسب برای افرادی که به دنبال لنز رنگی می باشند، باشد.

خرید لنز رنگی آمورا

برای دیدن رنگ بندی و خرید لنز رنگی آمورا به سایت یا اپلیکیشن لنزرنگی مراجعه کنید. میتوانید اپلیکیشن همراه این لنز را بروی گوشی همراه تان نصب کنید تا بدون هیچ گونه مشکلی و در هر وقت از شبانه روز بتوانید به راحتی محصولات را مشاهده کنید.

برای خرید یک لنز رنگی که ظاهر طبیعی چشمتان را حفظ کند بهتر است رنگ چشمتان را در نظر بگیرید. به عنوان مثال اگر دارای چشمانی تیره هستید؛ میتوانید لنز سبز یشمی یا لنز طوسی را انتخاب کنید.

بدین ترتیب خیلی سخت مشخص خواهد شد که از لنز استفاده کرده اید. اما اگر از لنزهای روشن مانند لنز عسلی خاکی، لنز یخی و .. استفاده کنید، دوستانتان به راحتی پی خواهند برد که از لنز استفاده کرده اید.

توجه تان به لنزهای بدون دور و دور دار نیز باشد. لنزهایی که بدون دور هستند چشمها را بسیار ساده و یکدست تغییر رنگ می دهند. اما لنزهای دور دار (دور مشکی) با برجسته کردن لنزها میتوانند زیبایی بسیار خاصی به چشم ها بدهد.

عوامل دیگری نیز در خرید لنز رنگی آمورا دست دارند. یکی دیگر از نکاتی که حتما باید قبل از خرید یک لنز طبیعی به آن توجه داشته باشید رنگ پوستتان است.

برخی از لنزها با رنگ پوست های روشن هماهنگی بیشتری دارند. به عنوان مثال لنز آبی از جمله لنزهایی است که به صورت هایی که روشن هستند بیشتر مینشیند.

اما برخی از لنزها نیز هستند که با تمامی رنگ پوستها بسیار زیبا و جذاب هستند. مثلا لنز طوسی از آن مدل لنزهای طوسی است که هم برای افراد با پوستهای روشن و هم برای افراد با پوست های تیره مناسب است.

با توجه داشتن به این نکات می توانید یک انتخاب مناسب برای خرید لنز رنگی داشته باشید. تا ضمن حفظ حالت طبیعی چشمهایتان، زیبایی تان نیز چند برابر شود.

قیمت لنز رنگی آمورا

قیمت لنز رنگی آمورا را می توانید در این صفحه مشاهده کنید. این لنز چون یک لنز فصلی است حتما باید محلول لنز نیز تهیه کنید.

برای خرید محلول لنز به قسمت لوازم جانبی وب سایت مراجعه کنید. استفاده از لنزهای تماسی بهتر است زیر نظر چشم پزشک صورت بگیرد.

چشم پزشک می تواند متناسب با اندازه های چشمتان یک لنز مناسب را به شما پیشنهاد دهد. اگر در حین استفاده از لنز با کاهش ناگهانی بینایی، تاری دید، احساس درد در چشم و یا تورم مواجه شدید، باید در اسرع وقت به چشم پرشک مراجعه کنید.

استفاده از لنزهای تماسی باعث حساس شدن چشم نسبت به نور می شود، برای همین حتما در محیط های خارج از خانه از عینک آفتابی و یا کلاه های آفتابگیر استفاده کنید.

برخی از مهمترین نکاتی که باید در حین استفاده از این لنز زیبایی به خاطر بسپرید به شرح زیر است:

  • برای قرار دادن لنز رنگی آمور در چشم ابتدا دست هایتان را بشورید. ناخن هایتان را کوتاه نگه دارید که باعث آسیب زدن به لنزها و یا چشمهایتان نشوید.
  • قبل از انجام آرایش لنزتان را در چشم قرار دهید. همچنین باید قبل از شستن آرایشتان از روی صورت لنزها را از چشمتان خارج کنید.
  • هرگز لنزهای تماسی تان را با دیگران به اشتراک نگذارید. این کار باعث انتقال عفونت از یک شخص یه شخص دیگر خواهد شد.
  • لنزهایتان را به طور مرتب تعویض کنید. در مدت زمان استفاده از یک لنز آن ها را مرتب بشورید و ضدعفونی کنید.
  • همچنین هر بار که لنز را در جالنزی قرار می دهید آن را با محلول تازه پر کنید. جالنزی و محلول لنزتان را هر سه ماه یکبار کاملا تعویض کنید.
  • لنزهایتان را تنها باید در فاصله ی زمانی که کمپانی سازنده توصیه کرده است استفاده کنید.

رنگ بندی لنز رنگی آمورا

لنز رنگی آمورا در حال حاضر در سه رنگ بسیار زیبا و جذاب زیر از سایت لنزرنگی قابل تهیه است:

  • توسکانی: توسکانی یک لنز سبز دور دار است. در این لنز رگه هایی از رنگ مشکی نیز مشاهده می کنید که باعث زیباتر شدن این لنز در چشم شده است. همچنین بسیار طبیعی در چشم به نظر می رسد.
  • ماکیاتو: این مدل از لنز رنگی آمورا یک لنز عسلی روشن دور دار (دور مشکی) است. این لنز چشمان را به صورت زیبایی نقاشی خواهد کرد.
  • مالاچیت: آخرین مدل از لنز آمورا یک لنز سبز است. تفاوت آن با مدل توسکانی در بدون دور بودن آن است. همچنین کمی در تن رنگی نیز با هم متفاوت است.

در صورت داشتن سوالات بیشتر در زمینه ی این لنز رنگی و نحوه ی سفارش آن کافی است از طریق شماره های اعلام شده در سایت با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.

blank