لنز رنگی آرملا ❤️ تست ( تصویر و کلیپ ) و خرید تمامی رنگها

در حال نمایش 8 نتیجه

1.100.000 تومان1.200.000 تومان

Armella caty mel

لنز سبز زیتونی دور دار

1.100.000 تومان1.200.000 تومان

Armella caty paradise

لنز طوسی عسلی دور دار

1.100.000 تومان1.200.000 تومان

Armella caty montana

لنز طوسی عسلی دور دار

1.100.000 تومان1.200.000 تومان

Armella caty ice

لنز طوسی سبز دور دار

1.100.000 تومان1.200.000 تومان

Armella caty eye

لنز طوسی آبی دور دار

1.100.000 تومان1.200.000 تومان

Armella caty coffee

لنز قهوه ای دور دار

1.100.000 تومان1.200.000 تومان

Armella caty aqua

لنز طوسی مرکز عسلی دور دار

1.100.000 تومان1.200.000 تومان

Armella caty amber

لنز آبی عسلی دور دار

لنز رنگی آرملا

ما در این مقاله قصد داریم شما را با یک برند جدید دیگر به نام لنز رنگی آرملا آشنا کنیم. لنزهای رنگی دریچه ای متفاوت به زیبایی را به روی افراد گشوده اند. با پوشیدن آن ها می توان رنگ چشم را به رنگ دلخواه مطابق با رنگ لباس و یا سبک آرایش تغییر داد.

با مراجعه به فروشگاه ما که نمایندگی لنز رنگی در تهران است، نمونه های بسیار مختلفی از انواع لنزهای با رنگ های فانتزی و طبیعی مشاهده می کنید، اما این برند که اخیرا به بازار عرضه شده است به علت رنگ های درخشان خود توانسته است نظر افراد را به خود جذب کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این لنز زیبایی متفاوت با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

خرید لنز رنگی آرملا

لنز رنگی آرملا توسط کره جنوبی تولید میشود و در واقع یک لنز طبی رنگی است. آن را میتوانید به دو صورت پلانو (بدون نمره) و نمره دار تهیه کنید.

مدلهای نمره دار آن در حال حاضر در پاورهای منفی 1 تا منفی 6 قابل دسترس است. توجه داشته باشید که منظور از نمره منفی این است که مدلهای طبی رنگی آن برای افراد با مشکل انکساری نزدیک بینی مناسب خواهد بود.

لنز آرملا یک لنز فصلی است. یعنی پس از تهیه یک جفت آن و پس از باز کردن بسته بندی محصول تنها تا 3 ماه یا 90 روز میتوانید آن را استفاده کنید. فراموش نکنید که آرملا یک لنز روزانه است. یعنی تنها در طول روز و بیداری می توانید آن را به چشم داشته باشید و حتما هنگام خواب باید آن را از چشم خارج کنید.

نکات دیگری که باید هنگام خرید لنز چشم آرملا به آن توجه داشته باشید انحنای پایه، قطر و درصد آب آن است. این مشخصات برای این لنز به شرح زیر است:

  • انحنای لنز: 8.6 میلیمتر
  • قطر لنز: 14.2 میلیمتر
  • محتوای آب: 38 درصد

این مشخصات برای 90 درصد افراد مناسب است. انحنای لنزها عددی بین 8.2 تا 8.8 میلیمتر است. قطر آن ها عددی بین 13.8 تا 15.2 می باشد. افراد با توجه به این که چشمان ریز و یا درشت دارند، باید لنز مناسب خود را انتخاب و خریداری کنند.

محتوا آب لنز هم با توجه به متریال استفاده شده در ساخت لنز و همچنین فناوری استفاده شده در آن متفاوت است. محتوای بالای آب لنز و یا کم بودن آن نشانه ی برتری لنز نمی باشد.

برای اینکه بدانید چه نوع لنزی برایتان مناسب تر می باشد، باید به چشم پزشک مراجعه کنید. فرقی نداردکه قصد خرید لنز رنگی و یا طبی دارید. باید حتما نسخه پزشک داشته باشید.

قیمت لنز رنگی آرملا

قیمت لنز رنگی آرملا در دو مدل نمره دار و بدون نمره با هم متفاوت است. نمونه های نمره دار به علت این که پیچیدگی ساخت بیشتری دارند و علاوه بر تغییر رنگ به اصلاح عیوب انکساری نیز کمک می کنند، دارای قیمت بالاتری هستند.

اگر شما از عینک استفاده می کنید و قصد خرید لنزهای رنگی دارید، بهتر است از مدل های رنگی نمره دار استفاده کنید. بدین ترتیب دیگر نیازی نخواهد بود از عینک استفاده کنید و زیبایی چهره تان چند برابر می شود.

برای خرید این لنز زیبایی به فروشگاه لنز رنگی مراجعه کنید تا با بهترین قیمت آن را تهیه کنید. فراموش نکنید که برای افزایش حس رضایت خود برای استفاده از لنزهای تماسی حتما نسخه ی اپتومتریست و یا متخصص چشم تهیه کنید.

همچنین به خاطر داشته باشید، از آن جا که آرملا یک لنز طبی رنگی فصلی است، حتما محلول لنز برای نگهداری و ضدعفونی آن تهیه کنید. گرچه محلول لنزها به صورت اشانتیون دارای جالنزی می باشند، اما می توانید برای حفظ مسائل بهداشتی، به صورت اضافی نیز آن را تهیه کنید.

زیرا کارشناسان مرتبط با لنزهای تماسی توصیه می کنند که به طور ماهانه جالنزی خود را تعویض کنید.

در نهایت توجه داشته باشید که بر اساس انتظارتان برای تغییر چهره رنگ لنزتان را انتخاب کنید تا پس از استفاده متعجب نشوید. اگر به دنبال تغییرات ملایم تر و طبیعی تری هستید، بهتر است رنگ لنز را بر اساس رنگ چشم و پوستتان انتخاب کنید. هر چه این تفاوت بیشتر باشد، میزان تغییرات چهره تان بیشتر خواهد شد.

در قسمت قبلی با چهار رنگ فوق العاده زیبای این برند آشنا خواهید شد. هر مدل و رنگ آن زیبایی متفاوتو منحصر به فرد خود را دارد.

معرفی مدل های لنز آرملا

در حال حاضر این لنز در 4 رنگ زیبای زیر قابل تهیه است:

Caty Amber: این لنز آبی با رگه های سبز می تواند جذابیت چهره شما را چند برابر کند. این لنز کاملا مناسب برای افراد با پوست های روشن و حتی گندمگون است. درخشش و زیبایی این لنز، بی نظیر است. پوشیدن این لنز در مهمانی ها همراه با یک آرایش مناسب می تواند تغییرات زیادی در استایلتان ایجاد کند. برای انتخاب نوع میکاپ حتما به رنگ پوستتان توجه داشته باشید تا حالت طبیعی چهره تان کاملا حفظ شود و چهره تان حالتی تصنعی پیدا نکند.

Caty Cofee: این لنز قهوه ای رنگ است. اگر دوست دارید تغییرات ملایم تری در رنگ چشمتان ایجاد کنید، این لنز بهترین گزینه برایتان به حساب می آید. پوشیدن این لنز در محیط های رسمی مانند محیط کار و دانشگاه بسیار مناسب است. می توانید با کشیدن یک خط چشم و استفاده از فرمژه چشم هایتان را به کانون توجه چهره تان تبدیل کنید.

Caty Montana: کتی مونتانا یک لنز طوسی عسلی است. اگر دوست دارید با زیبایی چشم هایتان همگی را تحت تاثیر قرار دهید، این لنز را خریداری کنید. این لنز را هم می توانید در محیط های رسمی و هم در مهمانی استفاده کنید. ترکیب رنگ این لنز به طور باور نکردنی جادویی است و با هر نوع آرایشی حالتی جدید به چهره تان خواهد داد.

Caty Paradise: یکی دیگر از رنگ های جذاب و دوست داشتنی این برند مدل پارادایس است. این لنز سبز دور دار است. این مدل گرچه دارای رنگ به خصوصی است، اما در عین متفاوت بودن، زیبایی نچرالی به چهره می دهد. افرادی که به دنبال رنگ های خاص تر و متفاوت تر هستند می توانند از این لنز استفاده کنند.

blank